Forum giełdowe spółki HUTMEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
hutmen przeceniony na maxa ~fifka 6 2009-02-05 22:08
dno od jutra niebo ~hussein 2 2009-02-05 21:43
hutmen ~hussein 2 2009-02-05 14:41
Karkosik król spółek groszowych ~Logic 6 2009-02-03 14:22
hutmen ~leon 9 2009-02-03 13:00
a ja za wkład własny ~pracownik 2 2009-01-27 21:18
jak zrobic mala fortune ~hobbysta 1 2009-01-27 12:20
Hutmen, Krezus, IBS - lepiej nie obserwować tylko kupować... ~hitman 2 2009-01-26 22:56
HUTMEN - Umowa na 200 mln z KGHM, walorek zakupiony ? ~Lewar 4 2009-01-26 20:05
Hutmen - espi umowa robin76 1 2009-01-26 17:22
HUTMEN ODPALA !!!!!!!! ~hutnik 7 2009-01-24 11:35
Hutmen - spokojnie skupowany, od poniedziałku powolny powrót na 2 zeta robin76 1 2009-01-23 13:08
Ok. 90 trupów jest potencjalnie w naszych portfelach ~gamboni 1 2009-01-23 06:51
hutmen c/wk 0.11 !!!!!!!!!!!!!!!!!?? ~kkk 6 2009-01-21 21:06
HUTMEN ~aqwa 4 2009-01-21 20:33
HUTMEN - fajny papier, nie? ~bałwanek 2 2009-01-21 12:11
hutmen mozna juz kupic za 14% ceny nominalnej ~hobbysta 2 2009-01-21 10:29
Kupilem dzisiaj ~Gienek 5 2009-01-20 14:32
Hutmen - wartość kontraktów ~anel 11 2009-01-18 19:42
Mobius stawia na producentów dóbr konsumpcyjnych i dostawców surowców ~Gienek 1 2009-01-17 15:05
Co sadzicie o Hutmenie? ~marek 1 2009-01-16 18:33
Minimum osiągnięte, teraz powoli do góry. ~Jarek 2 2009-01-16 15:56
Ile macie Hutmena i po ile? ~Gienek 2 2009-01-16 12:40
hutmen ~pipa 2 2009-01-15 16:19
Dlaczego Hutmen? aponc 14 2009-01-14 23:32
Kto tak skupuje Hutmena? ~wewer 5 2009-01-14 11:25
BEDZIE WEZWANIE NA HUTMEN PO 3,50ZL???!!! ~Gorka 1 2009-01-14 10:42
CZY HUTMEN ZOSTANIE SPRZEDANY DLA KGHM-u ? ~Gorka 5 2009-01-14 10:35
KROSNO=HUTMEN ~Artificial Intelli 3 2009-01-13 13:43
czy i ile Hutmen stracił na opcjach??? ~kura domowa 4 2009-01-13 12:26
[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.