|
HUTMEN twórca nowej historii(najniższy kurs wszechczasów)
|
~lena
|
8
|
2008-11-18 22:32
|
|
HUTMEN-nigdy nie sprzedawało tak wielu żeby zarobiło tak niewielu!!@
|
~CHURCHIL
|
1
|
2008-11-18 22:29
|
|
hutmen rules+czytać.
|
~zzr*
|
2
|
2008-11-18 21:27
|
|
MEGA KONTRAKT DLA HUTMEN !!!!!!
|
~HUTMENHUTMENHUTMEN
|
1
|
2008-11-18 20:24
|
|
hutmen rules+czytać.
|
~zzr*
|
1
|
2008-11-18 20:06
|
|
HUTMEN = SKOTAN
|
~śmigas
|
4
|
2008-11-18 17:57
|
|
HUTMEN LIKWIDACJA SPÓŁKI I STAN UPADŁOŚCI!!!!!!!
|
~Karkuś
|
4
|
2008-11-17 16:03
|
|
HUTMEN - to juz koniec tej firmy ratujcie resztki kasy!!!!!@@@@@@@
|
~yutyuymtyutyuntyunty
|
1
|
2008-11-13 19:47
|
|
hutmen c/wk 0,18
|
~kk
|
2
|
2008-11-13 17:36
|
|
Kto pamięta czasy jak cała giełda w dół to hutek do góry...dzisiaj to on
|
~NIKT
|
1
|
2008-11-12 14:19
|
|
HUTMEN bankrut ,który osągnął okolice dna historycznego.
|
~lena
|
2
|
2008-11-07 21:14
|
|
Hutmen
|
~Krzys
|
1
|
2008-11-06 14:36
|
|
hutmen
|
~lolek
|
4
|
2008-11-02 22:43
|
|
Czekamy na Karkosika on pokaże najwiekszą klasę w odbiciu
|
~Jan
|
2
|
2008-10-30 16:36
|
|
TA CENA JEST NIEPRAWDOPODOBNA - tylko kupować
|
polimch
|
4
|
2008-10-30 16:34
|
|
DOBRA ........HUTMEN już niedługo bedzie zjeżdżał
|
~JOHN
|
1
|
2008-10-27 20:27
|
|
Jutro będą się tratowac w kantorach o "zł" (PAMIETACIE HUTmen?
|
~aaa
|
2
|
2008-10-23 17:39
|
|
KGHM - Hutmen , wiózł ślepy kulawego
|
~BOB J
|
7
|
2008-10-23 16:54
|
|
!!!!!! Dzisiaj rządzi HUTMEN, MIDAS, KREZUS !!!!!!
|
~olo
|
3
|
2008-10-22 08:19
|
|
HUTMEN REWELACYJNE INFO BEDZIE 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~bonzo
|
5
|
2008-10-21 08:21
|
|
HUTMEN - warto kupować !!!
|
~czaja
|
2
|
2008-10-20 19:49
|
|
dawać, dawać ....kto jeszcze ma ten gorący papier????
|
~nikt
|
2
|
2008-10-20 19:46
|
|
cos guru karkosik ostatnio ma pozytywy
|
~rop
|
5
|
2008-10-20 19:41
|
|
rośnie jak na drodzach a tu cisza i zero zainteresowania
|
~cichy
|
1
|
2008-10-20 12:49
|
|
hutmen jak za dawnych czasów
|
~hutmeniak
|
1
|
2008-10-20 12:24
|
|
HUTMEN bedzie dzisiaj grubo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~bonzo
|
1
|
2008-10-20 11:35
|
|
HUTMEN JAZDA NA WIDŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~bonzo
|
3
|
2008-10-20 11:15
|
|
HUTMEN PO TAKIM INFIE I TAKI SłABY CO TY KARKOSIK NIE CIAGNIESZ
|
~jaskra
|
1
|
2008-10-20 10:39
|
|
hutmen jutro wyniki co karos zrobi wyciagnie czy cos innego opinia
|
~jaskra
|
3
|
2008-10-16 14:25
|
|
A Maćkowi z Krakowa Powiedzcie, że wszystko przegrałem!
|
~Dobry Wieczór!
|
4
|
2008-09-24 23:11
|