Forum giełdowe spółki HUTMEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
HUTMEN twórca nowej historii(najniższy kurs wszechczasów) ~lena 8 2008-11-18 22:32
HUTMEN-nigdy nie sprzedawało tak wielu żeby zarobiło tak niewielu!!@ ~CHURCHIL 1 2008-11-18 22:29
hutmen rules+czytać. ~zzr* 2 2008-11-18 21:27
MEGA KONTRAKT DLA HUTMEN !!!!!! ~HUTMENHUTMENHUTMEN 1 2008-11-18 20:24
hutmen rules+czytać. ~zzr* 1 2008-11-18 20:06
HUTMEN = SKOTAN ~śmigas 4 2008-11-18 17:57
HUTMEN LIKWIDACJA SPÓŁKI I STAN UPADŁOŚCI!!!!!!! ~Karkuś 4 2008-11-17 16:03
HUTMEN - to juz koniec tej firmy ratujcie resztki kasy!!!!!@@@@@@@ ~yutyuymtyutyuntyunty 1 2008-11-13 19:47
hutmen c/wk 0,18 ~kk 2 2008-11-13 17:36
Kto pamięta czasy jak cała giełda w dół to hutek do góry...dzisiaj to on ~NIKT 1 2008-11-12 14:19
HUTMEN bankrut ,który osągnął okolice dna historycznego. ~lena 2 2008-11-07 21:14
Hutmen ~Krzys 1 2008-11-06 14:36
hutmen ~lolek 4 2008-11-02 22:43
Czekamy na Karkosika on pokaże najwiekszą klasę w odbiciu ~Jan 2 2008-10-30 16:36
TA CENA JEST NIEPRAWDOPODOBNA - tylko kupować polimch 4 2008-10-30 16:34
DOBRA ........HUTMEN już niedługo bedzie zjeżdżał ~JOHN 1 2008-10-27 20:27
Jutro będą się tratowac w kantorach o "zł" (PAMIETACIE HUTmen? ~aaa 2 2008-10-23 17:39
KGHM - Hutmen , wiózł ślepy kulawego ~BOB J 7 2008-10-23 16:54
!!!!!! Dzisiaj rządzi HUTMEN, MIDAS, KREZUS !!!!!! ~olo 3 2008-10-22 08:19
HUTMEN REWELACYJNE INFO BEDZIE 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~bonzo 5 2008-10-21 08:21
HUTMEN - warto kupować !!! ~czaja 2 2008-10-20 19:49
dawać, dawać ....kto jeszcze ma ten gorący papier???? ~nikt 2 2008-10-20 19:46
cos guru karkosik ostatnio ma pozytywy ~rop 5 2008-10-20 19:41
rośnie jak na drodzach a tu cisza i zero zainteresowania ~cichy 1 2008-10-20 12:49
hutmen jak za dawnych czasów ~hutmeniak 1 2008-10-20 12:24
HUTMEN bedzie dzisiaj grubo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~bonzo 1 2008-10-20 11:35
HUTMEN JAZDA NA WIDŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~bonzo 3 2008-10-20 11:15
HUTMEN PO TAKIM INFIE I TAKI SłABY CO TY KARKOSIK NIE CIAGNIESZ ~jaskra 1 2008-10-20 10:39
hutmen jutro wyniki co karos zrobi wyciagnie czy cos innego opinia ~jaskra 3 2008-10-16 14:25
A Maćkowi z Krakowa Powiedzcie, że wszystko przegrałem! ~Dobry Wieczór! 4 2008-09-24 23:11
[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.