takie poświęcenie w złomowanie swych firm
ś.p. huta szopienice
ś .p. połowa elany a reszta dogorywa
ś.p. połowa huty konin z elektrolizą na czele
ś.p. hutmen
i inni nie sposób wymienić wszystkich IPX ,czechowice,
zlikwidował co najmniej 20 tys miejsc pracy w 3 lata
lubię go za to że nie przykładał się wcześniej za bardzo
do kupowania innych firm
bo o wiele więcej mógł by dziś złomować i pozbawiać miejsc pracy kolejnych 20 tys ludzi
nie stworzył, nie zrobił nic a rozwalił na piątkę