Forum giełdowe spółki HUTMEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
HUT-RO-MEN do góry c .d. bbt 1 2009-02-10 22:00
-----------HUTMEN---------konie sesji 2,0 zeta ~Dobra Rada 4 2009-02-10 15:22
------------Nie sprzedawajcie HUTMENA-------będzie wysoko ~Dobra Rada 1 2009-02-10 14:27
no nareszcie ktoś realizuje zyski.....korekta.... ~nikt 1 2009-02-10 13:41
Karkosik chce mieć więcej Hutmenu ~AS 1 2009-02-10 13:01
Morżliwa jazda jak na midasie ~zarobiony 1 2009-02-10 11:55
hutmen ~tegi 7 2009-02-10 10:30
Jak myslicie po ile oglosza weawanie? ~obserwator 2 2009-02-10 10:17
skup ~102 1 2009-02-09 23:05
Pszejmue spułke ~xxx 3 2009-02-09 22:19
bardzo dziwna kara dla hutmena od knf ~hobbysta 14 2009-02-09 19:44
---------Radzę kupować HUTMEN- póki tani ~CESARZ 1 2009-02-09 14:25
----------------HUTMEN-------------dzisiaj wysoko ~Hutnik 1 2009-02-09 11:40
Przyglondać się dalej ~zarobiony 2 2009-02-09 09:51
IMPEXMETAL--- właściciel HUTMENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~piotr 1 2009-02-09 09:14
Zadziwiające obroty , czyżby wyłaniał się nowy trend na Hutmen ~modo 3 2009-02-09 08:10
HUTMEN TO WYDMUSZKA BĘDZIE POMPA W DÓŁ - 20 % !!! ~PIEC 2 2009-02-09 08:08
Hutmen - pytanie ? - czy na WZA ustalą cenę - skupu akcji ??? ~nowy 3 2009-02-08 20:37
HUTMEN!!! ~FARMER 11 2009-02-08 17:35
Hutmen - warto kupić teraz ?????????????? ~Hutmen 2 2009-02-08 15:42
Zwracam uwagę na hutmena ~Kacper 10 2009-02-07 14:22
Hutmen - do ilu dojdzie w przyszlym tygodniu ? Jak skupi 5 mln akcji ~andy 1 2009-02-06 23:20
HUTMEN - CZYZBY ODSZKODOWANIE ZA STRATY I WEZWANIE NA AKCJE? ~Gorka 2 2009-02-06 21:14
Hutmen - na tę chwilę spólka jest warta min. 5 zl/ za akcję !!!! ~mik 2 2009-02-06 18:59
Wyniki za 4 kw zwalą kurs na maksa,sprzedawać póki grubasy łykają bbt 3 2009-02-06 15:35
skup akcji własnych ~laberinto 1 2009-02-06 15:00
HUTMEN TERAZ IMPEXMETAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~piotr 1 2009-02-06 14:53
HUTMEN - czy wy to widzicie? ~huciarz 1 2009-02-06 14:50
HUTMEN na plusie, ale jaja!!! ~huciarz 2 2009-02-06 13:06
HUTMEN ~almoro 8 2009-02-05 22:11
[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.