|
HUT-RO-MEN do góry c .d.
|
bbt
|
1
|
2009-02-10 22:00
|
|
-----------HUTMEN---------konie sesji 2,0 zeta
|
~Dobra Rada
|
4
|
2009-02-10 15:22
|
|
------------Nie sprzedawajcie HUTMENA-------będzie wysoko
|
~Dobra Rada
|
1
|
2009-02-10 14:27
|
|
no nareszcie ktoś realizuje zyski.....korekta....
|
~nikt
|
1
|
2009-02-10 13:41
|
|
Karkosik chce mieć więcej Hutmenu
|
~AS
|
1
|
2009-02-10 13:01
|
|
Morżliwa jazda jak na midasie
|
~zarobiony
|
1
|
2009-02-10 11:55
|
|
hutmen
|
~tegi
|
7
|
2009-02-10 10:30
|
|
Jak myslicie po ile oglosza weawanie?
|
~obserwator
|
2
|
2009-02-10 10:17
|
|
skup
|
~102
|
1
|
2009-02-09 23:05
|
|
Pszejmue spułke
|
~xxx
|
3
|
2009-02-09 22:19
|
|
bardzo dziwna kara dla hutmena od knf
|
~hobbysta
|
14
|
2009-02-09 19:44
|
|
---------Radzę kupować HUTMEN- póki tani
|
~CESARZ
|
1
|
2009-02-09 14:25
|
|
----------------HUTMEN-------------dzisiaj wysoko
|
~Hutnik
|
1
|
2009-02-09 11:40
|
|
Przyglondać się dalej
|
~zarobiony
|
2
|
2009-02-09 09:51
|
|
IMPEXMETAL--- właściciel HUTMENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~piotr
|
1
|
2009-02-09 09:14
|
|
Zadziwiające obroty , czyżby wyłaniał się nowy trend na Hutmen
|
~modo
|
3
|
2009-02-09 08:10
|
|
HUTMEN TO WYDMUSZKA BĘDZIE POMPA W DÓŁ - 20 % !!!
|
~PIEC
|
2
|
2009-02-09 08:08
|
|
Hutmen - pytanie ? - czy na WZA ustalą cenę - skupu akcji ???
|
~nowy
|
3
|
2009-02-08 20:37
|
|
HUTMEN!!!
|
~FARMER
|
11
|
2009-02-08 17:35
|
|
Hutmen - warto kupić teraz ??????????????
|
~Hutmen
|
2
|
2009-02-08 15:42
|
|
Zwracam uwagę na hutmena
|
~Kacper
|
10
|
2009-02-07 14:22
|
|
Hutmen - do ilu dojdzie w przyszlym tygodniu ? Jak skupi 5 mln akcji
|
~andy
|
1
|
2009-02-06 23:20
|
|
HUTMEN - CZYZBY ODSZKODOWANIE ZA STRATY I WEZWANIE NA AKCJE?
|
~Gorka
|
2
|
2009-02-06 21:14
|
|
Hutmen - na tę chwilę spólka jest warta min. 5 zl/ za akcję !!!!
|
~mik
|
2
|
2009-02-06 18:59
|
|
Wyniki za 4 kw zwalą kurs na maksa,sprzedawać póki grubasy łykają
|
bbt
|
3
|
2009-02-06 15:35
|
|
skup akcji własnych
|
~laberinto
|
1
|
2009-02-06 15:00
|
|
HUTMEN TERAZ IMPEXMETAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~piotr
|
1
|
2009-02-06 14:53
|
|
HUTMEN - czy wy to widzicie?
|
~huciarz
|
1
|
2009-02-06 14:50
|
|
HUTMEN na plusie, ale jaja!!!
|
~huciarz
|
2
|
2009-02-06 13:06
|
|
HUTMEN
|
~almoro
|
8
|
2009-02-05 22:11
|