|
HUTMEN - psychole nie cha zarobic 50% za free
|
~zntk
|
1
|
2009-02-20 10:15
|
|
HUTMEN - 50% za frajer
|
~zntk
|
3
|
2009-02-20 10:06
|
|
HUTMEN na close +50%
|
~zntk
|
1
|
2009-02-20 09:41
|
|
HUTMEN - co z tym wezwaniem po 2,49zl???
|
~zntk
|
1
|
2009-02-20 09:34
|
|
HUTMEN jeszcze dzis 2 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~kar
|
2
|
2009-02-20 09:19
|
|
HUTMEN jeszcze momencik i startujemy. Ładna korekta i ruszamy !!
|
~KAT
|
18
|
2009-02-19 18:52
|
|
2,6 zł to kurs bay-backu - ludziska-wytrzymajcie do 19.02.
|
~GDYNIANIN
|
3
|
2009-02-19 16:54
|
|
HUTMEN-WYPADA Z GRY
|
rysiu.
|
15
|
2009-02-19 11:41
|
|
------------------HUTMEN-------dzisiaj widły
|
~ale ale
|
1
|
2009-02-18 14:32
|
|
-------------------HUTMEN------zaraz wyjdzie na +
|
~ale ale
|
5
|
2009-02-18 14:30
|
|
No i nie zapominajcie o HUTMENIE
|
~Kacper
|
1
|
2009-02-18 14:09
|
|
---------------HUTMEN-------------kwa tak spada?
|
~Co jest grane
|
1
|
2009-02-17 12:36
|
|
Sprzedawajcie dalej BARANY Hutmena- zobaczycie jutro cenę
|
~KARA MUSTAFA
|
1
|
2009-02-16 14:03
|
|
kupować po 2,0 zeta- PSY niewierne- HUTMEN
|
~Jeszcze będziecie
|
1
|
2009-02-16 13:45
|
|
zaniża kurs HUTMENA- bądźcie czujni
|
~ Ktoś celowo
|
1
|
2009-02-16 12:49
|
|
------------HUTMEN--------Palanty sprzedają, mądrzy kupują
|
~KARA MUSTAFA
|
1
|
2009-02-16 11:34
|
|
Nie warto wchodzic w HUTMEN
|
~Tadeusz ze Szkocji
|
13
|
2009-02-16 02:22
|
|
----------Czy warto wejść w HUTMENA?
|
~DON HOSE
|
8
|
2009-02-15 16:55
|
|
Hutmen powrot na 1,8 i jazda na 2 zl ;]
|
~kar
|
2
|
2009-02-15 14:00
|
|
Radzę wejść w HUTMENA- zaczynamy jazdę na 2,0 zeta
|
~Obserwator
|
3
|
2009-02-15 12:02
|
|
w kwietniu wezwanie na HOT MENA
|
~ARKA GDYNIA
|
1
|
2009-02-13 13:56
|
|
----------------------------------HUTMEN---------tani tani
|
~Kupować
|
1
|
2009-02-13 12:28
|
|
------------------HUTMEN-------------nie wzrasta?
|
~Co jest grane
|
1
|
2009-02-13 12:17
|
|
-------------HUTMEN---------nie idzie w górę?
|
~Dlaczego
|
1
|
2009-02-13 10:34
|
|
-------------HUTMEN--------------taki spadek? WARUM
|
~Co jest grane
|
6
|
2009-02-12 22:41
|
|
R.K. was wykonczy...
|
~Slay
|
4
|
2009-02-12 22:37
|
|
------------HUTMEN------------radzę kupować- jutroooooooooo
|
~CESARZ
|
1
|
2009-02-12 14:37
|
|
W co wejść ? Hutmen czy Midas ? na pól roku. Mam niewiele
|
~nowy
|
4
|
2009-02-11 23:24
|
|
Hutmen - obstawiam 3,6 - 3,8 zl do marcowego WZA !!
|
~mik
|
1
|
2009-02-11 22:28
|
|
HUTMEN ludziska dlaczego tak go skupujecie???
|
~Mega Leszcz
|
7
|
2009-02-11 15:13
|