Forum giełdowe spółki HUTMEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
HUTMEN - psychole nie cha zarobic 50% za free ~zntk 1 2009-02-20 10:15
HUTMEN - 50% za frajer ~zntk 3 2009-02-20 10:06
HUTMEN na close +50% ~zntk 1 2009-02-20 09:41
HUTMEN - co z tym wezwaniem po 2,49zl??? ~zntk 1 2009-02-20 09:34
HUTMEN jeszcze dzis 2 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~kar 2 2009-02-20 09:19
HUTMEN jeszcze momencik i startujemy. Ładna korekta i ruszamy !! ~KAT 18 2009-02-19 18:52
2,6 zł to kurs bay-backu - ludziska-wytrzymajcie do 19.02. ~GDYNIANIN 3 2009-02-19 16:54
HUTMEN-WYPADA Z GRY rysiu. 15 2009-02-19 11:41
------------------HUTMEN-------dzisiaj widły ~ale ale 1 2009-02-18 14:32
-------------------HUTMEN------zaraz wyjdzie na + ~ale ale 5 2009-02-18 14:30
No i nie zapominajcie o HUTMENIE ~Kacper 1 2009-02-18 14:09
---------------HUTMEN-------------kwa tak spada? ~Co jest grane 1 2009-02-17 12:36
Sprzedawajcie dalej BARANY Hutmena- zobaczycie jutro cenę ~KARA MUSTAFA 1 2009-02-16 14:03
kupować po 2,0 zeta- PSY niewierne- HUTMEN ~Jeszcze będziecie 1 2009-02-16 13:45
zaniża kurs HUTMENA- bądźcie czujni ~ Ktoś celowo 1 2009-02-16 12:49
------------HUTMEN--------Palanty sprzedają, mądrzy kupują ~KARA MUSTAFA 1 2009-02-16 11:34
Nie warto wchodzic w HUTMEN ~Tadeusz ze Szkocji 13 2009-02-16 02:22
----------Czy warto wejść w HUTMENA? ~DON HOSE 8 2009-02-15 16:55
Hutmen powrot na 1,8 i jazda na 2 zl ;] ~kar 2 2009-02-15 14:00
Radzę wejść w HUTMENA- zaczynamy jazdę na 2,0 zeta ~Obserwator 3 2009-02-15 12:02
w kwietniu wezwanie na HOT MENA ~ARKA GDYNIA 1 2009-02-13 13:56
----------------------------------HUTMEN---------tani tani ~Kupować 1 2009-02-13 12:28
------------------HUTMEN-------------nie wzrasta? ~Co jest grane 1 2009-02-13 12:17
-------------HUTMEN---------nie idzie w górę? ~Dlaczego 1 2009-02-13 10:34
-------------HUTMEN--------------taki spadek? WARUM ~Co jest grane 6 2009-02-12 22:41
R.K. was wykonczy... ~Slay 4 2009-02-12 22:37
------------HUTMEN------------radzę kupować- jutroooooooooo ~CESARZ 1 2009-02-12 14:37
W co wejść ? Hutmen czy Midas ? na pól roku. Mam niewiele ~nowy 4 2009-02-11 23:24
Hutmen - obstawiam 3,6 - 3,8 zl do marcowego WZA !! ~mik 1 2009-02-11 22:28
HUTMEN ludziska dlaczego tak go skupujecie??? ~Mega Leszcz 7 2009-02-11 15:13
[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.