najpierw sypnie akcjami i ustawi sie na kupnie....zwieksza sie obroty....pojdzie lawina dojedziecie w kilka sesji morderczo do 3 zeta i znow az sie okaze ze na walym bedzie prezio ze zmniejszonym udzialem a reszta nie przyjdzie bo sie nie zapisze...po co isc z 20k???i ryps wykupu nie bedzie...zjazd na minima i dymanie az do skutku....
R. chyba wie jak to sie robi???stracil kontakt z rzeczywistoscia....nawet nie wie ile chleb kosztuje bo zona chodzi na zakupy...on od kilkunastu lat takich "uwlaczajacych" czynnosci nie robi...ale na GPeku to sie zna...