Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Będzie bolało ~Insider 7 2019-03-29 09:58
Zejdzie poniżej 1,80 makler73 51 2019-03-29 09:57
Ha,ha,ha.Zobaczymy ile urośnie.Chwila poprawy i zejście makler73 13 2019-03-29 09:56
Parytet wymiany z matematycznego punktu widzenia ~Andrzej 8 2019-03-29 09:50
Wygląda pod zbieranie w wąskim kanale 2.04 /207 ~Analityk 1 2019-03-29 09:43
5% by się przydalo ~Baca 5 2019-03-29 09:41
Domykanie luki na H1.Będzie dzisiaj jeszcze 1,97 DT makler73 11 2019-03-29 08:59
Jeszcze IB Rumunia i 90-100 mln zł netto zysku z samej zagranicy... ~Emitent 19 2019-03-29 08:58
Nie ma Znanego i ulubionego czyli juz wiemy :-) ~Insider 5 2019-03-29 07:31
Brać kupować nie żałować ~makler73 6 2019-03-29 00:53
zibi wyszedł po 2 odkupi po 2,2 na otwarciu hehe wemus 12 2019-03-28 23:23
No to zaczyna się robić GRUBO mości panowie ederle 6 2019-03-28 22:50
To jutro dobre otwarcie a kończymy dzień na 2,11-,2,12 ederle 13 2019-03-28 22:35
Sama prawda ederle 1 2019-03-28 22:22
Do maklera 73 ederle 5 2019-03-28 21:55
GETIN I FACHOWCY ~zibi 12 2019-03-28 21:37
Rafcyk uwierz chcieliby być w takim dramacie na innych spółkach ederle 3 2019-03-28 21:16
Dramat akcjonariuszy trwa !!! rafcyk 22 2019-03-28 21:05
A zobaczycie wyniki za I kw. 2019 ederle 2 2019-03-28 20:45
Co tu tyle płaczu? Nowe info mamy...! ~Ali 3 2019-03-28 20:22
Po zawodach, zejście poniżej 2 zł ~Symbian 9 2019-03-28 20:09
MAKLERKU DZISI WYSTARCZY, JUTRO TEZ POBAWISZ SIE Z PRZYJACIOLMI W GIELDE ~MORIARTY 1 2019-03-28 19:58
Moje największe marzenie to.. ~licealista 1 2019-03-28 19:48
ZnanyAnalityk potwierdza wybicie ~ZnanyAnalityk 7 2019-03-28 19:10
I mamy kolejną Doji,tym razem powyżej 2 :-) makler73 17 2019-03-28 18:17
Getin - silny opór pan_maciej_z_krakowa 45 2019-03-28 17:46
Info ~Lis 17 2019-03-28 17:27
No dobra kupować bo wlazłem ponownie ~Symbian 6 2019-03-28 17:17
Idea Białoruś suma bilansowa 447 milionów ~Lord 2 2019-03-28 16:56
Witamy 2 zł z przodu. ~dane 1 2019-03-28 16:51
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.