Kurs ciagle rośnie !!!! Jak sobie poradzić z takim wzrostami ,no jak ??? Jeszcze te wyśmienite wyniki spółek zależnych !! Akcjonariusze w rozpaczy wymyślają na co przeznaczyć zyski a to nie takie proste ...
Trochę za wolno rośnie i Passat TDI 1998 którego sobie zarezerwowalem został już sprzedany kolesiowi co grał na Farm51 ...
Na co teraz zbierać ,jakieś propozycje ???