Ja skończyłem dawać wskazówki na tym forum!!!
ponieważ jak dawałem to byłem naganiaczem!
powiem tak kupować to jestem naganiacz
powiem sprzedawać to naganiacz
a większość gra po omacku jak dzieci w mgle i robią kółeczka na 5-10g i jac nie są zarobieni!!!
wszyscy inni to dla nich LESZCZE!!!
a prawda jest taka że to ONI są LESZCZE mają kapitały 200-300 tyś. i wielcy gracze!!!
no śmiech na sali!!!
ok nie mają więcej ok ale niech innych od LESZCZY nie wyzywają!!!
bo jak widzę takich co mają 10-50 razy mniej niż ja i co????
czy ja ich odl LESZCZY wyzywam???
CZY ja sie chwale ile zarobiłem???
ktoś kto zarabia się tym nie chwali!!!!
powodzenia!!!!! DLA WSZYSTKICH :)