|
Szlak wisielców
|
~Ponury_Źniwiarz
|
7
|
2019-03-29 23:21
|
|
SPRZEDALEM GETIN WZIALEM GETIN NOBLE
|
~MORIARTY
|
6
|
2019-03-29 23:17
|
|
Getin i jego wskaźnik siły trendu
|
pan_maciej_z_krakowa
|
21
|
2019-03-29 20:14
|
|
makler73 zakład dla Ciebie / jesteś nowy na forum koniecznie przeczytaj
|
~Rocky
|
21
|
2019-03-29 20:07
|
|
jeśli ma strzelić w górę w poniedziałek będą dusić
|
~żółtodziób
|
1
|
2019-03-29 20:03
|
|
Pojechał
|
pan_maciej_z_krakowa
|
2
|
2019-03-29 19:29
|
|
GPW umiera
|
~roni
|
2
|
2019-03-29 19:23
|
|
Fantastyczna sesja
|
~Licealista
|
1
|
2019-03-29 19:20
|
|
Takich sesji będzie w kwietniu jeszcze trochę
|
ederle
|
3
|
2019-03-29 18:07
|
|
Nie bardzo są chętni na sprzedaż poniżej 2 zł
|
rafcyk
|
6
|
2019-03-29 18:04
|
|
DZIŚ ZAMKNIĘCIE 1.90 ZŁ
|
~KAOMA
|
8
|
2019-03-29 17:52
|
|
Idzie na górne.
|
~ZnanyAnalityk
|
3
|
2019-03-29 16:28
|
|
Dajcie temu gościowi po 2,02 jak chce te 100 tys.
|
~Technik-AT
|
4
|
2019-03-29 15:20
|
|
1.80 MUSI ZAŁAPAĆ DOPIEROWTEDY COŚ ZACZNIE SIĘ DZIAĆ !!
|
~DFGHJ
|
3
|
2019-03-29 14:13
|
|
Właśnie nastąpił sygnał, że lecimy do góry
|
~Tomek
|
6
|
2019-03-29 14:08
|
|
TA BANKA MUSI PEKNAC. ZABOLI.
|
~Rafcyk
|
15
|
2019-03-29 13:41
|
|
Piękne zbieranie akcji w okolicach 2 zł
|
ederle
|
1
|
2019-03-29 13:39
|
|
170 tys. akcji tylko do 1,9 jeden zrzut i jest
|
~rozgrywający
|
7
|
2019-03-29 13:36
|
|
Duszenie modelowe
|
~Licealista
|
3
|
2019-03-29 13:33
|
|
No to się teraz troche pokisimy
|
~boczniak
|
1
|
2019-03-29 13:31
|
|
TYDZIEŃ SZEDŁ OD 1.48 CZAS NA KOREKTĘ GŁĘBSZĄ !!
|
~KAKAO
|
1
|
2019-03-29 12:33
|
|
Zaraz bedzie zbiorka z prawej ! Na to wygląda
|
staryznajomy
|
9
|
2019-03-29 12:31
|
|
wyludnia się wszyscy poszli po dywidendy
|
~Budzik
|
1
|
2019-03-29 12:29
|
|
I tak Wam nie pozwolę urosnąć.Brać KRUKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
makler73
|
8
|
2019-03-29 11:59
|
|
rzeźnia jak ta lala
|
~syfus
|
8
|
2019-03-29 11:43
|
|
Cwaniaki Noblem kombinuja...do poniedziałku!
|
staryznajomy
|
1
|
2019-03-29 11:35
|
|
Dawać dziada na 1 złoty
|
~Nowy
|
1
|
2019-03-29 11:18
|
|
Wszystko ładnie ale...
|
~TechnikAT
|
10
|
2019-03-29 10:37
|
|
RÓWNO ROK TEMU 29.03.2018 KURS GETIN HOLDING WYNOSIŁ 4,60 ZŁ A DZISIAJ..
|
~futures
|
4
|
2019-03-29 10:36
|
|
12 zł to już nie marzenie ale realny scenariusz.
|
~ZnanyAnalityk
|
6
|
2019-03-29 10:32
|