Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Szlak wisielców ~Ponury_Źniwiarz 7 2019-03-29 23:21
SPRZEDALEM GETIN WZIALEM GETIN NOBLE ~MORIARTY 6 2019-03-29 23:17
Getin i jego wskaźnik siły trendu pan_maciej_z_krakowa 21 2019-03-29 20:14
makler73 zakład dla Ciebie / jesteś nowy na forum koniecznie przeczytaj ~Rocky 21 2019-03-29 20:07
jeśli ma strzelić w górę w poniedziałek będą dusić ~żółtodziób 1 2019-03-29 20:03
Pojechał pan_maciej_z_krakowa 2 2019-03-29 19:29
GPW umiera ~roni 2 2019-03-29 19:23
Fantastyczna sesja ~Licealista 1 2019-03-29 19:20
Takich sesji będzie w kwietniu jeszcze trochę ederle 3 2019-03-29 18:07
Nie bardzo są chętni na sprzedaż poniżej 2 zł rafcyk 6 2019-03-29 18:04
DZIŚ ZAMKNIĘCIE 1.90 ZŁ ~KAOMA 8 2019-03-29 17:52
Idzie na górne. ~ZnanyAnalityk 3 2019-03-29 16:28
Dajcie temu gościowi po 2,02 jak chce te 100 tys. ~Technik-AT 4 2019-03-29 15:20
1.80 MUSI ZAŁAPAĆ DOPIEROWTEDY COŚ ZACZNIE SIĘ DZIAĆ !! ~DFGHJ 3 2019-03-29 14:13
Właśnie nastąpił sygnał, że lecimy do góry ~Tomek 6 2019-03-29 14:08
TA BANKA MUSI PEKNAC. ZABOLI. ~Rafcyk 15 2019-03-29 13:41
Piękne zbieranie akcji w okolicach 2 zł ederle 1 2019-03-29 13:39
170 tys. akcji tylko do 1,9 jeden zrzut i jest ~rozgrywający 7 2019-03-29 13:36
Duszenie modelowe ~Licealista 3 2019-03-29 13:33
No to się teraz troche pokisimy ~boczniak 1 2019-03-29 13:31
TYDZIEŃ SZEDŁ OD 1.48 CZAS NA KOREKTĘ GŁĘBSZĄ !! ~KAKAO 1 2019-03-29 12:33
Zaraz bedzie zbiorka z prawej ! Na to wygląda staryznajomy 9 2019-03-29 12:31
wyludnia się wszyscy poszli po dywidendy ~Budzik 1 2019-03-29 12:29
I tak Wam nie pozwolę urosnąć.Brać KRUKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! makler73 8 2019-03-29 11:59
rzeźnia jak ta lala ~syfus 8 2019-03-29 11:43
Cwaniaki Noblem kombinuja...do poniedziałku! staryznajomy 1 2019-03-29 11:35
Dawać dziada na 1 złoty ~Nowy 1 2019-03-29 11:18
Wszystko ładnie ale... ~TechnikAT 10 2019-03-29 10:37
RÓWNO ROK TEMU 29.03.2018 KURS GETIN HOLDING WYNOSIŁ 4,60 ZŁ A DZISIAJ.. ~futures 4 2019-03-29 10:36
12 zł to już nie marzenie ale realny scenariusz. ~ZnanyAnalityk 6 2019-03-29 10:32
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.