Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
getin ~dlugi 1 2019-04-03 07:40
Prawdopodobny scenariusz na najbliższe dni ~Piotrek 16 2019-04-03 05:54
Miejsca na korekty się zawężają,trzeba siedzieć na papierze makler73 7 2019-04-02 22:03
Uwaga, środa przed nami! ~grzesznyKsiądz 6 2019-04-02 19:53
Wg KNF 79,8% w 2018 na forex mialo strate- dane nie uwzględniają staryznajomy 1 2019-04-02 17:35
AQR Capital Management, niezle poplynal ~kk 3 2019-04-02 17:27
dzis prawdziwych leszczy już nie ma ~hej 6 2019-04-02 17:22
Nowy na Forum do Wszystkich Nowych ~Rocky 30 2019-04-02 17:17
Dzisiaj Getin trochę w ogonie spółek Leszka Cz. ~Jarecki 3 2019-04-02 17:15
Czy bank który będzie 7 co do wielkości ... ~ZIBI 4 2019-04-02 17:13
Pozytywna dywergencja RSI i sygnał kupna MACD na H1 makler73 3 2019-04-02 17:08
Może z jeden grosz do przodu dzisiaj bedzie ~tadek79 6 2019-04-02 16:42
I znowu przeżywają każdego grosza ynwestory na lata,he,he. makler73 6 2019-04-02 15:59
Sygnał kupna na godzinowym. Piekielnie mocny papier. ~ZnanyAnalityk 2 2019-04-02 15:46
Na infoScan ( info ) rakieta !!! ~Tomi 1 2019-04-02 15:10
Idea na H1 juz wybila SMA15 i SMA45. Zaraz GETIN!! ~GetM 2 2019-04-02 15:10
Do góry! ~Krajcut 5 2019-04-02 14:42
MAKLER73 ~Obiektywnie 2 2019-04-02 14:36
Do - makler73 ~Nowy 2 2019-04-02 13:58
makrel nie zaśmiecaj forum ~syfus 1 2019-04-02 13:30
MAKLER CZYTAŁEŚ ?? ~śmieć 9 2019-04-02 13:24
Kolejna Biała Marubozu na D1 się szykuje makler73 1 2019-04-02 13:14
Przenikanie Hossy na H1 makler73 6 2019-04-02 13:13
Górne na moment. BRAWO POSIADACZE! ~ZnanyAnalityk 4 2019-04-02 12:58
I WSZYSCY Rzucili się do zakupów !! :) ~Grzesiek 1 2019-04-02 12:19
Polecam obserwować COALENERG ~Tomi 5 2019-04-02 12:16
Trudno będzie coś tu zdziałać ~Alexx 7 2019-04-02 12:00
Siedzi ktoś grubo w krzakach na 1,94 100 tys. rozdał i nic ~Technik-AT 2 2019-04-02 11:57
He,he,he,ynwestory makler73 6 2019-04-02 11:56
Co jest leszcze ? Nie ma komu ciągnąć? makler73 20 2019-04-02 11:54
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.