Czy wy myślicie ze wasze biadolenie na forum ma wpływ na kurs?Ludzie nie szkoda wam czasu.Dzisiaj spadnie jutro wzrośnie albo na odwrót a co straciliście czas na wypisywanie głupot tego nikt wam nie zwróci.Po co piszesz ze spadnie jak raz ze niewiesz czy to nastąpi a dwa nawet jak spadnie to co z tego.Jezeli uważasz ze spadnie to sprzedaj póki jest wyżej a nie oznajmiajsz to całemu światu i robisz z siebie pośmiewisko to samo dotyczy wzrostów.A co do prawdopodobieństwa wzrostu lub spadku zobacz sobie na gnb i jego kapitalizację 2 razy większa niż u nas przy już chyba 3 roku strat u nas 3/4 zagranicy zarobek okolo 80 mln złotych.Pomysl czy jesteśmy wyceniani tanio czy drogo.