Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
KIEDY BEDZIE TU 50ZL ZA PAPIER? ~Mustafa 3 2019-05-20 18:14
Sygnał sprzedaży MACD dotarł już na H4. makler73 3 2019-05-20 18:08
Podwójne dno i w górę ~Roon 6 2019-05-20 16:55
getin ~tępy 2 2019-05-20 16:24
Dzisiaj prysły moje marzenia:(((( ~Easy 3 2019-05-20 15:23
Nie jest źle ! ~Księgowy 3 2019-05-20 15:12
Nie ma wolumenu na odwrót ~Technik-AT 2 2019-05-20 14:52
ZOBACZCIE JAKI JEST TOK POSTĘPOWANIA MAKLERZYNY73-CAŁY CZAS WIESZCZY.... ~pjaki 2 2019-05-20 14:41
Żadnego inwestora nie będzie. makler73 4 2019-05-20 14:35
Czy żebrzący makler ma rację? ~mitogra 3 2019-05-20 14:34
99 ~Księgowy 2 2019-05-20 13:30
Zawieszenie ~Księgowy 3 2019-05-20 13:24
Poleci na pysk ~Ola 37 2019-05-20 13:22
I znowu niżej.Ciekawi mnie kiedy przejrzycie na oczy. 0,9 ? makler73 17 2019-05-20 12:55
Ktoś wywala akcje, kurs spada na 1,12. Czy zejdzie niżej? ~sex 5 2019-05-20 12:43
Wyniki ~Stoik 29 2019-05-20 12:37
A CO MYŚLICIE O WYJŚCIU LUB OBNIŻENIU KRÓTKIEJ Marshall NA NOBLU ~Jankes 1 2019-05-20 12:08
STRACIŁEŚ ???odrobisz na euco ----wywalają fundy ~Robert 1 2019-05-20 11:59
Merytorycznie - obecność Marshala ~pjona 15 2019-05-20 11:38
Kiedy odbicie? ~mm 5 2019-05-20 11:27
Niżej niż 1,15 nie spadnie !!!!! ~niePYTAJCIEskądWIEM 13 2019-05-20 11:17
Zbliża się inwestor właśnie weszła grupa do siedziby GH ~barbarossa 8 2019-05-20 10:06
Same płotki na tym forum ~Masakra 1 2019-05-20 09:21
Dziś w TVN o godz. 23:00 film „Tylko nie mów nikomu” ~TVPiS 23 2019-05-20 09:13
Dlaczego wolumen jest tak ważny? Dobra edukacja ~xtrade 12 2019-05-20 04:54
Szczur pierwszy ucieka z tonącego okrętu > ~karol 3 2019-05-19 19:37
NA PREZENT... ~Tomi 4 2019-05-19 19:36
Zrezygnuje cała RN to i tak napiszecie że super info jest makler73 5 2019-05-19 19:33
Zmieńcie pampersy bo to nie koniec spadków makler73 29 2019-05-19 19:32
Puścili info o inwestorze dla zmyły ~mecenas 2 2019-05-19 19:27
[x]
GETIN -4,13% 0,43 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.