Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ciekawe co będzie, jak inwestor rzeczywiście będzie ~mitogra 2 2019-05-19 19:13
Druga fala wyprzedaży - merytoeycznie z uzasadnieniem makler73 51 2019-05-19 14:45
Juz nie długo , będzie cudownie ~po 7 2019-05-19 11:41
Specjaliści z forum pisali że będą stabilne wzrosty po wejściu do mWIG makler73 3 2019-05-19 09:40
Nie dajcie się wyleszczyć przez tych pseudo inwestorów maklera 73 i olę ~dan1 2 2019-05-19 08:38
Aleksander robił już interesy na Krezusie. makler73 1 2019-05-19 05:42
Spółka Czarneckiego sprzedana. GetBack trafi w ręce nowego właściciela ~inwestor 7 2019-05-19 00:55
TVN-WSI najpierw promował nazioli, teraz pedziów, za chwilę tuska ~WSI-24 29 2019-05-19 00:47
TAK DZISIAJ DYSKUTOWALIŚCIE Z M73 CHŁOPAK TYLE ZAROBIŁ ~Jankes 11 2019-05-18 23:51
Grycan więcej na lodach zarabia ~Leo 3 2019-05-18 20:43
W dół ~Leo 3 2019-05-18 13:30
Ujuj ale się wpakowałeś haha ~AdwokatGiertycha 4 2019-05-18 13:12
Dzisiaj +30%. Kto kupił wygrał życie. ~ZnanyAnalityk 11 2019-05-18 13:06
Od 2,70 naganiają na odpał do 4 a dzisiaj się cieszą z 1,16 makler73 6 2019-05-18 13:01
Jarek chyba nie jest pedofilem ....? rafcyk 6 2019-05-18 11:38
Leszek wyszedł z mody ~AdwokatGiertycha 2 2019-05-18 01:22
Wskazanie na scenariusz z inwestorem! Prawie jest! ~turbina 1 2019-05-17 18:50
Będzie odpał na 1,90 jak będzie inwestor ~turbina 1 2019-05-17 18:43
MERYTORYCZNIE PISZECIE O ODPALE OD 2,70 makler73 3 2019-05-17 18:12
Uwaga marzyciel Daruś (m73) szykuje się na końcówkę groszołapa ~mitogra 5 2019-05-17 17:04
A TERAZ MONOLOGI MAKLERA73 hahaha ~Jankes 2 2019-05-17 16:27
Obroty dzisiaj znowu niższe jak i kurs .Dopełnia się formacja. makler73 6 2019-05-17 16:25
Ssanko, wyciąganko trwa, a czasu coraz mniej ~mitogra 5 2019-05-17 16:23
Makler73 pokaż PIT2018 lub zniknij z forum!!!! ~MIKI 6 2019-05-17 16:19
Nigdzie nie odjedziecie marzyciele. makler73 12 2019-05-17 16:17
pozytywne info !! rezygnacja członka i miejsce pod nowego moze :) ktos z ~grzesiek 3 2019-05-17 16:16
Stoje na K po.... czekam na zrzuty ! Dawać! staryznajomy 12 2019-05-17 16:05
Czy zauważyliście że parytet się już zgadza ~TwójWuj 2 2019-05-17 15:24
Rezygnacja człnka RN,Następne super info,he,he. makler73 1 2019-05-17 15:21
Zawsze lubię patrzeć jak zarobieni sprzedają na wyscigi ~tadek79 13 2019-05-17 15:10
[x]
GETIN -4,13% 0,43 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.