|
Ciekawe co będzie, jak inwestor rzeczywiście będzie
|
~mitogra
|
2
|
2019-05-19 19:13
|
|
Druga fala wyprzedaży - merytoeycznie z uzasadnieniem
|
makler73
|
51
|
2019-05-19 14:45
|
|
Juz nie długo , będzie cudownie
|
~po
|
7
|
2019-05-19 11:41
|
|
Specjaliści z forum pisali że będą stabilne wzrosty po wejściu do mWIG
|
makler73
|
3
|
2019-05-19 09:40
|
|
Nie dajcie się wyleszczyć przez tych pseudo inwestorów maklera 73 i olę
|
~dan1
|
2
|
2019-05-19 08:38
|
|
Aleksander robił już interesy na Krezusie.
|
makler73
|
1
|
2019-05-19 05:42
|
|
Spółka Czarneckiego sprzedana. GetBack trafi w ręce nowego właściciela
|
~inwestor
|
7
|
2019-05-19 00:55
|
|
TVN-WSI najpierw promował nazioli, teraz pedziów, za chwilę tuska
|
~WSI-24
|
29
|
2019-05-19 00:47
|
|
TAK DZISIAJ DYSKUTOWALIŚCIE Z M73 CHŁOPAK TYLE ZAROBIŁ
|
~Jankes
|
11
|
2019-05-18 23:51
|
|
Grycan więcej na lodach zarabia
|
~Leo
|
3
|
2019-05-18 20:43
|
|
W dół
|
~Leo
|
3
|
2019-05-18 13:30
|
|
Ujuj ale się wpakowałeś haha
|
~AdwokatGiertycha
|
4
|
2019-05-18 13:12
|
|
Dzisiaj +30%. Kto kupił wygrał życie.
|
~ZnanyAnalityk
|
11
|
2019-05-18 13:06
|
|
Od 2,70 naganiają na odpał do 4 a dzisiaj się cieszą z 1,16
|
makler73
|
6
|
2019-05-18 13:01
|
|
Jarek chyba nie jest pedofilem ....?
|
rafcyk
|
6
|
2019-05-18 11:38
|
|
Leszek wyszedł z mody
|
~AdwokatGiertycha
|
2
|
2019-05-18 01:22
|
|
Wskazanie na scenariusz z inwestorem! Prawie jest!
|
~turbina
|
1
|
2019-05-17 18:50
|
|
Będzie odpał na 1,90 jak będzie inwestor
|
~turbina
|
1
|
2019-05-17 18:43
|
|
MERYTORYCZNIE PISZECIE O ODPALE OD 2,70
|
makler73
|
3
|
2019-05-17 18:12
|
|
Uwaga marzyciel Daruś (m73) szykuje się na końcówkę groszołapa
|
~mitogra
|
5
|
2019-05-17 17:04
|
|
A TERAZ MONOLOGI MAKLERA73 hahaha
|
~Jankes
|
2
|
2019-05-17 16:27
|
|
Obroty dzisiaj znowu niższe jak i kurs .Dopełnia się formacja.
|
makler73
|
6
|
2019-05-17 16:25
|
|
Ssanko, wyciąganko trwa, a czasu coraz mniej
|
~mitogra
|
5
|
2019-05-17 16:23
|
|
Makler73 pokaż PIT2018 lub zniknij z forum!!!!
|
~MIKI
|
6
|
2019-05-17 16:19
|
|
Nigdzie nie odjedziecie marzyciele.
|
makler73
|
12
|
2019-05-17 16:17
|
|
pozytywne info !! rezygnacja członka i miejsce pod nowego moze :) ktos z
|
~grzesiek
|
3
|
2019-05-17 16:16
|
|
Stoje na K po.... czekam na zrzuty ! Dawać!
|
staryznajomy
|
12
|
2019-05-17 16:05
|
|
Czy zauważyliście że parytet się już zgadza
|
~TwójWuj
|
2
|
2019-05-17 15:24
|
|
Rezygnacja człnka RN,Następne super info,he,he.
|
makler73
|
1
|
2019-05-17 15:21
|
|
Zawsze lubię patrzeć jak zarobieni sprzedają na wyscigi
|
~tadek79
|
13
|
2019-05-17 15:10
|