|
Noble na zielono, Idea na 0 a Getina minusuja:)
|
staryznajomy
|
12
|
2019-05-21 16:21
|
|
Stary,podziękowałeś dzisiaj za kolejne ubranko ?
|
makler73
|
3
|
2019-05-21 15:55
|
|
Podobno Donald powiedział...
|
~Goodsensitive
|
1
|
2019-05-21 15:55
|
|
JAK RUSZY UP TO MAKLER ZNIKNIE ..WIDLY
|
~Mustafa
|
2
|
2019-05-21 15:40
|
|
BITCOIN
|
~nowik
|
1
|
2019-05-21 15:39
|
|
Parodia inwestycyjna.Po wejściu do mWIG leci na minima
|
makler73
|
6
|
2019-05-21 15:38
|
|
już z pewnością nie zainwestuję w getin bez inwestora
|
~nowik
|
12
|
2019-05-21 15:31
|
|
Dobra pany pora wrzucic ssanie, biore zara wsio do 1,12 !
|
staryznajomy
|
21
|
2019-05-21 15:28
|
|
UWAGA BATONY ZNIKNĘŁY
|
~Alexx
|
2
|
2019-05-21 15:19
|
|
Będzie dobrze !
|
~Księgowy
|
1
|
2019-05-21 15:18
|
|
Przeczytajcie dokładnie artykuł w Parkiecie i ratuj się kto może.!!!
|
makler73
|
16
|
2019-05-21 14:08
|
|
czekam na 50 groszy, kupię wszystko
|
~KREZUS
|
5
|
2019-05-21 14:05
|
|
Ha,ha,ha.Staremu nawet do 1,12 brakło kasy.Ukryte S ?
|
makler73
|
5
|
2019-05-21 13:55
|
|
Pamiętajcie, że jak odbije zostaniemy tylko My, trolle i Marshall
|
~mitogra
|
6
|
2019-05-21 13:39
|
|
z ursus na przeskoczy jada rowno
|
~ok
|
1
|
2019-05-21 13:38
|
|
Pusto do 1.55
|
~Insider
|
2
|
2019-05-21 13:25
|
|
Nie chce spadać będzie rosło
|
~Edek
|
4
|
2019-05-21 12:12
|
|
JAKI MA INTERES MAKLER37 W TYM ZEBY RATOWAC LUDZI I NAKŁANIAC DO ODDANIA
|
~mustafa
|
1
|
2019-05-21 11:30
|
|
Technik,a kto powiedział że dzisiaj musi przebić 1,08?
|
makler73
|
3
|
2019-05-21 11:13
|
|
JEST HIT---- PODAJE SPOLKE NA KTOREJ ZAROBISZ KROCIE
|
~mustafa
|
2
|
2019-05-21 10:48
|
|
najnowszy artykuł w GW odbiera poparcie dla pisu - dobre wieści
|
~śmietłejs
|
11
|
2019-05-21 09:24
|
|
chcecie odrobic czytac spolka z szansa 300%-800% zaroboku
|
~Jacek
|
3
|
2019-05-21 09:23
|
|
Do akcjonariuszy getinholding
|
~Ola
|
24
|
2019-05-21 08:51
|
|
Na rynku marazm, a maklerek pitoli i pitoli rzewnie
|
~mitogra
|
8
|
2019-05-21 07:07
|
|
To są moje pieniądze i zrobię z nimi co zechce !!!
|
~tadek79
|
4
|
2019-05-21 06:58
|
|
1.08 do testu z rana
|
~Insider
|
2
|
2019-05-20 23:58
|
|
Dobry wynik vs zły wynik
|
~NowyTom
|
3
|
2019-05-20 20:46
|
|
getin
|
~tępy
|
2
|
2019-05-20 20:34
|
|
I wpadlo po 1,11 ! Ha dzięki
|
staryznajomy
|
21
|
2019-05-20 19:32
|
|
Stary ale będziesz szczęśliwy uśredniając poniżej 1
|
makler73
|
17
|
2019-05-20 18:58
|