|
Ale poniewierają leszczem,he,he,he.Nawet ja skorzystałem. :-)
|
makler73
|
29
|
2019-05-23 14:03
|
|
getin
|
~tępy
|
1
|
2019-05-23 13:49
|
|
Getin lubi nurkować
|
~Masakra
|
2
|
2019-05-23 13:40
|
|
Po co im sprzedajecie !!!
|
~tadek79
|
5
|
2019-05-23 13:36
|
|
Za wasze akcyjki kupię sobie nowe BMW x2
|
~Mustafa
|
6
|
2019-05-23 13:34
|
|
Cytat dnia
|
~mitogra
|
19
|
2019-05-23 12:33
|
|
NIE KARMIĆ MAKLERA73 BO AŻ SIĘ TRZĘSIE!!!!
|
~Jankes
|
3
|
2019-05-23 12:15
|
|
Czy to już panika ?
|
~Bcx
|
16
|
2019-05-23 11:33
|
|
0,5 zł
|
~Oa
|
2
|
2019-05-23 11:09
|
|
getin
|
~Ewa
|
4
|
2019-05-23 11:09
|
|
ODDAJECIE ZA OBLIGACJE GTBK CZY DALEJ SPADAMY?
|
~Maxx
|
2
|
2019-05-23 10:36
|
|
dzieńdobry karolku jak tam getinek - nurkuje??
|
~nikt
|
2
|
2019-05-23 10:34
|
|
Sprzedawać lemingi macie po 1,1 !!!
|
~tadek79
|
8
|
2019-05-23 10:31
|
|
Masakra
|
~Adamus
|
1
|
2019-05-23 10:22
|
|
z ZIELONEGO ZARAZ BEDZIEczerwony jeszcze nie czas na wzrosty!
|
~karol
|
8
|
2019-05-23 10:09
|
|
Najedliście się po 1,10? Czy jeszcze mało ?
|
makler73
|
3
|
2019-05-23 10:05
|
|
I jak tam robaczki,wyprzedane,he,he,he.
|
makler73
|
1
|
2019-05-23 09:33
|
|
Do longow Rafcyk Zibbi Yoggi Staryznajomy
|
~Krystio2
|
12
|
2019-05-23 09:17
|
|
POWINNISMY PRZESTAC PISAC NA TYM FORUM ..TO JEST KUWETA
|
~Mustafa
|
4
|
2019-05-23 08:55
|
|
Wciąż mnie zastanawia...
|
yoggi
|
14
|
2019-05-23 08:50
|
|
ZIELEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~mitogra
|
8
|
2019-05-23 08:38
|
|
Wyzwanie do Markera v. Makler73
|
~MIKI
|
4
|
2019-05-23 08:36
|
|
SZULERNIA CHCE ZA WSZELKĄ CENĘ UWALIĆ KURSIK NA MAXA.
|
~jacek
|
6
|
2019-05-23 08:29
|
|
Dzisiaj purpura na Getin Holdingu
|
~Masakra
|
1
|
2019-05-23 08:29
|
|
Dalej dołuje
|
~Ola
|
14
|
2019-05-23 08:26
|
|
1.3 długo tu nie zobaczycie
|
~Masakra
|
5
|
2019-05-23 08:14
|
|
Makler73 pracuje dla Marshala
|
~Gadd
|
3
|
2019-05-23 07:43
|
|
Piekielnie mocny papier. Dzisiaj zieleń cały dzien
|
~ZnanyAnalityk
|
2
|
2019-05-23 07:07
|
|
ODCHODZĘ Z FRUM
|
~Dobry_wujek
|
11
|
2019-05-23 06:59
|
|
CZY WY NA PRAWDĘ UWAŻACIE, ŻE TE SPADKI BĘDĄ TRWAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ?
|
~obiektywnie
|
14
|
2019-05-22 22:32
|