Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale poniewierają leszczem,he,he,he.Nawet ja skorzystałem. :-) makler73 29 2019-05-23 14:03
getin ~tępy 1 2019-05-23 13:49
Getin lubi nurkować ~Masakra 2 2019-05-23 13:40
Po co im sprzedajecie !!! ~tadek79 5 2019-05-23 13:36
Za wasze akcyjki kupię sobie nowe BMW x2 ~Mustafa 6 2019-05-23 13:34
Cytat dnia ~mitogra 19 2019-05-23 12:33
NIE KARMIĆ MAKLERA73 BO AŻ SIĘ TRZĘSIE!!!! ~Jankes 3 2019-05-23 12:15
Czy to już panika ? ~Bcx 16 2019-05-23 11:33
0,5 zł ~Oa 2 2019-05-23 11:09
getin ~Ewa 4 2019-05-23 11:09
ODDAJECIE ZA OBLIGACJE GTBK CZY DALEJ SPADAMY? ~Maxx 2 2019-05-23 10:36
dzieńdobry karolku jak tam getinek - nurkuje?? ~nikt 2 2019-05-23 10:34
Sprzedawać lemingi macie po 1,1 !!! ~tadek79 8 2019-05-23 10:31
Masakra ~Adamus 1 2019-05-23 10:22
z ZIELONEGO ZARAZ BEDZIEczerwony jeszcze nie czas na wzrosty! ~karol 8 2019-05-23 10:09
Najedliście się po 1,10? Czy jeszcze mało ? makler73 3 2019-05-23 10:05
I jak tam robaczki,wyprzedane,he,he,he. makler73 1 2019-05-23 09:33
Do longow Rafcyk Zibbi Yoggi Staryznajomy ~Krystio2 12 2019-05-23 09:17
POWINNISMY PRZESTAC PISAC NA TYM FORUM ..TO JEST KUWETA ~Mustafa 4 2019-05-23 08:55
Wciąż mnie zastanawia... yoggi 14 2019-05-23 08:50
ZIELEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~mitogra 8 2019-05-23 08:38
Wyzwanie do Markera v. Makler73 ~MIKI 4 2019-05-23 08:36
SZULERNIA CHCE ZA WSZELKĄ CENĘ UWALIĆ KURSIK NA MAXA. ~jacek 6 2019-05-23 08:29
Dzisiaj purpura na Getin Holdingu ~Masakra 1 2019-05-23 08:29
Dalej dołuje ~Ola 14 2019-05-23 08:26
1.3 długo tu nie zobaczycie ~Masakra 5 2019-05-23 08:14
Makler73 pracuje dla Marshala ~Gadd 3 2019-05-23 07:43
Piekielnie mocny papier. Dzisiaj zieleń cały dzien ~ZnanyAnalityk 2 2019-05-23 07:07
ODCHODZĘ Z FRUM ~Dobry_wujek 11 2019-05-23 06:59
CZY WY NA PRAWDĘ UWAŻACIE, ŻE TE SPADKI BĘDĄ TRWAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ? ~obiektywnie 14 2019-05-22 22:32
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.