Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: -37,16%

CZY WY NA PRAWDĘ UWAŻACIE, ŻE TE SPADKI BĘDĄ TRWAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ?

Zgłoś do moderatora
CZY WY NA PRAWDĘ UWAŻACIE, ŻE TE SPADKI BĘDĄ TRWAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ?

1. KTO Z WAS UWAŻA, ŻE BĘDZIE SPADAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ, ZATRZYMA SIĘ NA GROSZACH NP.NA 0,70 ZŁ I NIE WZROŚNIE JAKOŚ ZNACZĄCO - DAJE CZERWONĄ ŁAPKĘ.

2. KTO Z WAS UWAŻA, ŻE SPADKI SIĘ ZATRZYMAJĄ, KURS MOCNO WYBIJE W GÓRĘ I ZATRZYMA SIĘ NA LEKKĄ KOREKTĘ NP. PRZY 3 ZŁ - DAJE ZIELONĄ ŁAPKĘ.

ZOBACZMY JAKI BĘDZIE ODZEW I STAN NASTROJÓW W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH 30 DNI TJ. DO DNIA 21 CZERWCA 2019 R.

ps. jeśli ktoś zechce napisać coś mądrego o spółce GH,IB,GNB to będzie zawsze mile widziany.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -4,79% 0,69 2020-10-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.