|
Jaki ma cel siedzenia tutaj nie mając akcji makler 73. No chyba nie
|
~dan1
|
1
|
2019-05-22 21:07
|
|
Zapowiada się tragedia - artykuł. Uśredniajcie dalej trupa.
|
makler73
|
16
|
2019-05-22 20:55
|
|
jak rośnie vs jak spada
|
drobnyinwestor
|
2
|
2019-05-22 20:04
|
|
Nic nie powstrzyma spadków
|
~Masakra
|
4
|
2019-05-22 19:23
|
|
Brawo makler73
|
~michu
|
1
|
2019-05-22 18:45
|
|
Wczoraj nurek pod 1,11 a dzisiaj retst.I po wzrostach.
|
makler73
|
6
|
2019-05-22 18:08
|
|
Dobre info na otarcie łez
|
~Anita_Gargas
|
1
|
2019-05-22 18:02
|
|
Getin geometrycznie
|
~slawek
|
2
|
2019-05-22 18:01
|
|
Wkrótce spadki znacznie przyśpieszą i wzrośnie obrót
|
makler73
|
1
|
2019-05-22 17:41
|
|
CZERWIEŃ !!!!!!!!!!!!
|
makler73
|
5
|
2019-05-22 17:38
|
|
Ludzie,ogarnijcie się !!! mWIG plus 1,7% a GTN minus 2,7. !!!
|
makler73
|
30
|
2019-05-22 17:14
|
|
Afera KNF doprowadzi do bankructwa Getinu i Idea
|
makler73
|
1
|
2019-05-22 17:04
|
|
Coś czuje ze będzie to bardzo ciekawy tydzień :)
|
~tadek79
|
9
|
2019-05-22 16:57
|
|
WIDZE ROGI BYKA TWORZY SIE FORMACJA RAKETY
|
~Mustafa
|
4
|
2019-05-22 16:20
|
|
1,09 buahahahahahaha,ale technik się najechałeś
|
makler73
|
3
|
2019-05-22 16:16
|
|
Artykuł PB - kto czytał?
|
~Emitent
|
13
|
2019-05-22 15:32
|
|
Uwaga zwiększona koncentracja trolla/cm kwadratowy monitora
|
~mitogra
|
5
|
2019-05-22 15:23
|
|
Retest 1,11 czyli przebitego wczoraj wsparcia
|
makler73
|
1
|
2019-05-22 14:53
|
|
Cel 1,2
|
~Technik-AT
|
12
|
2019-05-22 14:50
|
|
no kiedy te wzrosty w końcu
|
~Niecierpliwy
|
2
|
2019-05-22 14:28
|
|
Getin - makler73 - dywergencje
|
~łowcadebili
|
11
|
2019-05-22 13:39
|
|
Stary,pochwal się dzisiejszymi zakupami,ha,ha,ha.
|
makler73
|
1
|
2019-05-22 13:28
|
|
UWAGA -- STRUNA ŁUKU SIE NAPINA -- MOZE BYC WYSTRZAŁ
|
~mustafa
|
2
|
2019-05-22 13:20
|
|
Kontynuacja spadków
|
~prezes
|
12
|
2019-05-22 12:39
|
|
Info!! podobno z jutrzejszego Pulsu Biznesu
|
staryznajomy
|
14
|
2019-05-22 12:34
|
|
DO makler37 --
|
~mustafa
|
1
|
2019-05-22 12:07
|
|
Daj Im Makler 73
|
~abc
|
3
|
2019-05-22 11:49
|
|
Inwestowanie w stajnię LC
|
~Ola
|
2
|
2019-05-22 11:39
|
|
Technik,jeszcze nie było tak żeby Ci się sprawdziło
|
makler73
|
3
|
2019-05-22 11:36
|
|
Jak się czujecie z dziurą w portfelu akcjonariusze?
|
~Anita_Gargas
|
1
|
2019-05-22 11:27
|