|
dzieńdobry karolku jak tam getinek - nurkuje??
|
~nikt
|
2
|
2019-05-24 09:17
|
|
Rozumiecie krótką Marshala ??
|
rafcyk
|
13
|
2019-05-24 09:09
|
|
Dzis kolejny dzien spadków i ponizej 1zł niestety ale jedziemy 80gr
|
~karol
|
1
|
2019-05-24 09:09
|
|
TKO 0,01 zł kupować taniej nie będzie ??
|
rafcyk
|
11
|
2019-05-24 09:06
|
|
A jak w lutym było zamknięcie na 2,40
|
~śmietłejs
|
4
|
2019-05-24 08:47
|
|
Wezwanie !
|
~Krwawy_Żniwiarz
|
3
|
2019-05-24 08:39
|
|
Wezwanie !
|
~Krwawy_Żniwiarz
|
2
|
2019-05-24 08:34
|
|
Jutro 0,9x witacie na tej fundamentalnej perelce
|
makler73
|
7
|
2019-05-24 08:26
|
|
Wstawiam AD - cały czas rośło na ostatnich spadkach
|
~bbb
|
12
|
2019-05-24 08:07
|
|
nie martwcie się-odbije tylko trzeba cierpliwie poczekać
|
~bob
|
5
|
2019-05-24 07:40
|
|
Piekielnie mocny papier...
|
~ZnanyAnalityk
|
1
|
2019-05-24 06:32
|
|
Zapraszam wszystkich na 21 odmawiamy koronkę do matki Boskiej pieniężnej
|
~Xyz
|
10
|
2019-05-23 22:40
|
|
W 2 miesiące stracilem 2 000 000 zł.
|
~Jerry
|
11
|
2019-05-23 20:34
|
|
Czy Leszek Czarnecki będzie członkiem spisku prochowego?
|
~cCchHhuUujJj
|
4
|
2019-05-23 20:22
|
|
Pamiętajcie o wyborach ,żeby PiS się pozbyć ..
|
rafcyk
|
15
|
2019-05-23 19:14
|
|
Pytać rafcyk/staryznajomy o porady to jak pytać bezdomnego
|
~Alexx
|
3
|
2019-05-23 18:59
|
|
Zemsta Leszka na PiS bedzie przed wyborami :) zobaczycie
|
~cCchHhuUujJj
|
8
|
2019-05-23 18:15
|
|
Rafcyk,wziąłeś ode mnie. 2 grosze zysku lepsze niż duża strata.
|
makler73
|
19
|
2019-05-23 17:17
|
|
zaraz 1,06 padnie ten baton i poleci nizej
|
~karol
|
7
|
2019-05-23 17:12
|
|
Fundusz od wtorku znowu na GNB
|
~Bilon
|
6
|
2019-05-23 17:04
|
|
Zaraz baton na 1,04 padnie i mocniejsze spadki standard:D
|
~karol
|
3
|
2019-05-23 16:43
|
|
L.C predzej ofiare ...
|
~zawiedziony
|
7
|
2019-05-23 16:34
|
|
CO DALEJ?
|
~Emitent
|
6
|
2019-05-23 16:04
|
|
wszystkie G DO PIACHU i I tez do piachu
|
~kon
|
1
|
2019-05-23 15:50
|
|
wszystkich stratnych i smutnych
|
~śmieć
|
1
|
2019-05-23 15:50
|
|
PISSZUJE RĘKA W RĘKĘ Z SZULERNIĄ ZAJEŻDZĄ WAS LUDZIE NA
|
~jacek
|
2
|
2019-05-23 15:42
|
|
NIE KARMCIE MAKRELI73
|
~Dobry_Wujek
|
41
|
2019-05-23 15:28
|
|
Patrzcie na A/D jaka DYSTRYBUCJA
|
makler73
|
23
|
2019-05-23 15:19
|
|
Zagłosujesz na PiS ,stracisz na Holding ..
|
rafcyk
|
3
|
2019-05-23 14:50
|
|
Ten kurs wygląda jak
|
~Ola
|
1
|
2019-05-23 14:39
|