Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
dzieńdobry karolku jak tam getinek - nurkuje?? ~nikt 2 2019-05-24 09:17
Rozumiecie krótką Marshala ?? rafcyk 13 2019-05-24 09:09
Dzis kolejny dzien spadków i ponizej 1zł niestety ale jedziemy 80gr ~karol 1 2019-05-24 09:09
TKO 0,01 zł kupować taniej nie będzie ?? rafcyk 11 2019-05-24 09:06
A jak w lutym było zamknięcie na 2,40 ~śmietłejs 4 2019-05-24 08:47
Wezwanie ! ~Krwawy_Żniwiarz 3 2019-05-24 08:39
Wezwanie ! ~Krwawy_Żniwiarz 2 2019-05-24 08:34
Jutro 0,9x witacie na tej fundamentalnej perelce makler73 7 2019-05-24 08:26
Wstawiam AD - cały czas rośło na ostatnich spadkach ~bbb 12 2019-05-24 08:07
nie martwcie się-odbije tylko trzeba cierpliwie poczekać ~bob 5 2019-05-24 07:40
Piekielnie mocny papier... ~ZnanyAnalityk 1 2019-05-24 06:32
Zapraszam wszystkich na 21 odmawiamy koronkę do matki Boskiej pieniężnej ~Xyz 10 2019-05-23 22:40
W 2 miesiące stracilem 2 000 000 zł. ~Jerry 11 2019-05-23 20:34
Czy Leszek Czarnecki będzie członkiem spisku prochowego? ~cCchHhuUujJj 4 2019-05-23 20:22
Pamiętajcie o wyborach ,żeby PiS się pozbyć .. rafcyk 15 2019-05-23 19:14
Pytać rafcyk/staryznajomy o porady to jak pytać bezdomnego ~Alexx 3 2019-05-23 18:59
Zemsta Leszka na PiS bedzie przed wyborami :) zobaczycie ~cCchHhuUujJj 8 2019-05-23 18:15
Rafcyk,wziąłeś ode mnie. 2 grosze zysku lepsze niż duża strata. makler73 19 2019-05-23 17:17
zaraz 1,06 padnie ten baton i poleci nizej ~karol 7 2019-05-23 17:12
Fundusz od wtorku znowu na GNB ~Bilon 6 2019-05-23 17:04
Zaraz baton na 1,04 padnie i mocniejsze spadki standard:D ~karol 3 2019-05-23 16:43
L.C predzej ofiare ... ~zawiedziony 7 2019-05-23 16:34
CO DALEJ? ~Emitent 6 2019-05-23 16:04
wszystkie G DO PIACHU i I tez do piachu ~kon 1 2019-05-23 15:50
wszystkich stratnych i smutnych ~śmieć 1 2019-05-23 15:50
PISSZUJE RĘKA W RĘKĘ Z SZULERNIĄ ZAJEŻDZĄ WAS LUDZIE NA ~jacek 2 2019-05-23 15:42
NIE KARMCIE MAKRELI73 ~Dobry_Wujek 41 2019-05-23 15:28
Patrzcie na A/D jaka DYSTRYBUCJA makler73 23 2019-05-23 15:19
Zagłosujesz na PiS ,stracisz na Holding .. rafcyk 3 2019-05-23 14:50
Ten kurs wygląda jak ~Ola 1 2019-05-23 14:39
[x]
GETIN -0,12% 0,40 2026-06-25 15:58:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.