|
100 k zgarnalem od 0,98 - 1,00
|
rafcyk
|
17
|
2019-08-17 12:40
|
|
Wystawiłem główny pakiet po 6,80 zł na sprzedaż bo jadę na wczasy ...
|
rafcyk
|
6
|
2019-08-17 11:55
|
|
Dawno mnie tu nie było.Widzę że dalej z Wami pogrywają jak z dziećmi.
|
~makler73
|
10
|
2019-08-17 11:44
|
|
Ukraina zysk ok 25 mln za I półrocze
|
rafcyk
|
16
|
2019-08-17 09:54
|
|
Popychacze nic nie daja kazdy wie ze to trup heheh
|
~karol
|
2
|
2019-08-16 21:37
|
|
Nie dajcie się tu omamić, nie ma powera na wzrosty
|
~Technik-AT
|
5
|
2019-08-16 21:34
|
|
Getin goni Prairie lecicie jak nic zwala!!!80 potem 50 hehe
|
~karol
|
3
|
2019-08-16 20:06
|
|
Technik-AT ubrany, bardzo dobrze
|
~Iggy
|
3
|
2019-08-16 20:02
|
|
i kolejny gwóźdź do trumny KNF wszczęła postępowanie
|
wemus
|
10
|
2019-08-16 19:48
|
|
Getin
|
~wójt
|
1
|
2019-08-16 19:24
|
|
Nieudacznicy to rafcyk, staryznajomy, yoggi i Eddie
|
wemus
|
4
|
2019-08-16 18:57
|
|
Getin pójdzie na ratunek getin noble
|
~po
|
4
|
2019-08-16 18:01
|
|
I po 1,00 wpadło- cieszyć się? C/WK 0,23 wartość ksiegowa 4,3zl
|
staryznajomy
|
18
|
2019-08-16 17:32
|
|
Zaraz zbieranko i powyzej 1zł zobaczycie!:D
|
~karol
|
1
|
2019-08-16 16:10
|
|
Getin leci na 80 gr a ze leci to widac hehe tak wynika z AT
|
~karol
|
2
|
2019-08-16 15:56
|
|
Dzis 16 sierpnia ile spadnie getin.a ze spadnie to pewne wasze typy
|
~Karol
|
2
|
2019-08-16 15:44
|
|
Robi się poważnie. Noble zawiecha do odwołania ponoć
|
~leo1975
|
2
|
2019-08-16 15:40
|
|
Dobre serce
|
~RRRrrr
|
1
|
2019-08-16 14:57
|
|
A na noble...
|
~Novation
|
3
|
2019-08-16 14:46
|
|
40 groszy
|
~asterix
|
2
|
2019-08-16 14:34
|
|
Mustafa
|
~Tomi
|
2
|
2019-08-16 14:32
|
|
Co robić ???
|
~Darek
|
1
|
2019-08-16 14:23
|
|
Znów powolne zbieranie moze juz konczyc i na 2 zł i wyzej?
|
~karol
|
2
|
2019-08-16 13:55
|
|
Hahaha 1,01 wpadło
|
staryznajomy
|
22
|
2019-08-16 13:47
|
|
Opór puścił....................Lecimy na historyczne MAXIMA.
|
~ZnanyAnalityk
|
3
|
2019-08-16 13:33
|
|
A ja tam widze zbieranie od wystraszonych
|
~Etam
|
1
|
2019-08-16 13:28
|
|
Czyzby dzis 1 zł padło?
|
~karol
|
3
|
2019-08-16 13:20
|
|
Wystarczy tylko, że dziś GNB odwieszą
|
~faneto
|
5
|
2019-08-16 12:30
|
|
WYMIANA ZE SLABYCH RAK NA MOCNE POTEM UP
|
~Mustafi
|
2
|
2019-08-16 11:38
|
|
SUPER SUPER BĘDZIE KUPYWANIE I-------HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
|
~DOROTA
|
4
|
2019-08-16 11:19
|