Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
100 k zgarnalem od 0,98 - 1,00 rafcyk 17 2019-08-17 12:40
Wystawiłem główny pakiet po 6,80 zł na sprzedaż bo jadę na wczasy ... rafcyk 6 2019-08-17 11:55
Dawno mnie tu nie było.Widzę że dalej z Wami pogrywają jak z dziećmi. ~makler73 10 2019-08-17 11:44
Ukraina zysk ok 25 mln za I półrocze rafcyk 16 2019-08-17 09:54
Popychacze nic nie daja kazdy wie ze to trup heheh ~karol 2 2019-08-16 21:37
Nie dajcie się tu omamić, nie ma powera na wzrosty ~Technik-AT 5 2019-08-16 21:34
Getin goni Prairie lecicie jak nic zwala!!!80 potem 50 hehe ~karol 3 2019-08-16 20:06
Technik-AT ubrany, bardzo dobrze ~Iggy 3 2019-08-16 20:02
i kolejny gwóźdź do trumny KNF wszczęła postępowanie wemus 10 2019-08-16 19:48
Getin ~wójt 1 2019-08-16 19:24
Nieudacznicy to rafcyk, staryznajomy, yoggi i Eddie wemus 4 2019-08-16 18:57
Getin pójdzie na ratunek getin noble ~po 4 2019-08-16 18:01
I po 1,00 wpadło- cieszyć się? C/WK 0,23 wartość ksiegowa 4,3zl staryznajomy 18 2019-08-16 17:32
Zaraz zbieranko i powyzej 1zł zobaczycie!:D ~karol 1 2019-08-16 16:10
Getin leci na 80 gr a ze leci to widac hehe tak wynika z AT ~karol 2 2019-08-16 15:56
Dzis 16 sierpnia ile spadnie getin.a ze spadnie to pewne wasze typy ~Karol 2 2019-08-16 15:44
Robi się poważnie. Noble zawiecha do odwołania ponoć ~leo1975 2 2019-08-16 15:40
Dobre serce ~RRRrrr 1 2019-08-16 14:57
A na noble... ~Novation 3 2019-08-16 14:46
40 groszy ~asterix 2 2019-08-16 14:34
Mustafa ~Tomi 2 2019-08-16 14:32
Co robić ??? ~Darek 1 2019-08-16 14:23
Znów powolne zbieranie moze juz konczyc i na 2 zł i wyzej? ~karol 2 2019-08-16 13:55
Hahaha 1,01 wpadło staryznajomy 22 2019-08-16 13:47
Opór puścił....................Lecimy na historyczne MAXIMA. ~ZnanyAnalityk 3 2019-08-16 13:33
A ja tam widze zbieranie od wystraszonych ~Etam 1 2019-08-16 13:28
Czyzby dzis 1 zł padło? ~karol 3 2019-08-16 13:20
Wystarczy tylko, że dziś GNB odwieszą ~faneto 5 2019-08-16 12:30
WYMIANA ZE SLABYCH RAK NA MOCNE POTEM UP ~Mustafi 2 2019-08-16 11:38
SUPER SUPER BĘDZIE KUPYWANIE I-------HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ~DOROTA 4 2019-08-16 11:19
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.