|
ZAPRASZAM NA PRAIRIE TO DOPIERO POCZĄTEK MEGA WZROSTÓW
|
~UtknąłwKominie
|
1
|
2019-08-19 14:04
|
|
Na Noble ci co sprzedali na otwarciu liczą "zyski" haha
|
staryznajomy
|
5
|
2019-08-19 13:29
|
|
WIG zaliczył dno. Teraz up
|
~Blumister
|
3
|
2019-08-19 13:26
|
|
Ciekawe kto wyciśnie tego kaszaka
|
~Ola
|
2
|
2019-08-19 12:49
|
|
Technik znów gratki podziękowania
|
~leo1975
|
4
|
2019-08-19 12:46
|
|
Czekam! Nikt nie chce sprzedawać kaman!
|
staryznajomy
|
18
|
2019-08-19 11:19
|
|
zakwitła dystrybucja, koszyki znikają
|
~burcyn
|
2
|
2019-08-19 11:17
|
|
NEWS!!!!!
|
~Mustafi
|
2
|
2019-08-19 10:30
|
|
Ludzie kupujcie idea jak te spółki są takie dobre
|
~Nauczycielka_jazgota
|
1
|
2019-08-19 10:19
|
|
Wypad z kolejki z tymi 0,97 ! Nie pchać sie na krzywy ryj!
|
staryznajomy
|
4
|
2019-08-19 10:19
|
|
Myślałem że na tych akcjach tylko sami mądrzy siedzą,....
|
pemnovak
|
2
|
2019-08-19 10:10
|
|
NEWS!!!!
|
~LC
|
1
|
2019-08-19 10:03
|
|
Jakby idea padła to wszystko się zawali
|
~murzyniec
|
1
|
2019-08-19 10:01
|
|
Czekamy na 40gr
|
~noe
|
2
|
2019-08-19 09:53
|
|
PROPONUJE ZASYPAC FORUM WPISAMI JAK SPEDZILISCIE WEEKEND
|
~Mustafi
|
3
|
2019-08-19 09:53
|
|
Czekamy na 25 zł i sprzedajem
|
~Mustafi
|
2
|
2019-08-19 09:48
|
|
Dajcie se siana na długie miesiące
|
~Symbian
|
3
|
2019-08-19 09:39
|
|
Jutro od 9 na posterunku, wróciłem z weekendu, korki masakryczne
|
staryznajomy
|
13
|
2019-08-19 08:16
|
|
Ludzie nie sprzedawajcie, poczekajcie na 4,00 zł
|
~MIKI
|
8
|
2019-08-19 07:18
|
|
Ludzie poczekajcie na 40gr
|
~Gepard
|
3
|
2019-08-18 22:33
|
|
Przyszłość
|
~Inwestor
|
3
|
2019-08-18 22:31
|
Bardzo mnie bawi, co się tutaj dzieje
|
emperor_alex
|
2
|
2019-08-18 18:49
|
|
No to jutro pobuja łajbą na 0,95-0,99zł
|
~strzelczyk
|
3
|
2019-08-18 16:25
|
|
kiedy GETIN wyjdzie z doła ? za pół roku rok czy 2 lata? jak myślicie?
|
~pl
|
9
|
2019-08-18 16:20
|
|
W poniedziałek znowu dokupuje trole !!!!
|
~tadek79
|
12
|
2019-08-18 10:08
|
|
Rafcyk,Zibi,Tadek,Znany,Mustafa,Stary - ,buahahahahahahaha
|
makler1973
|
10
|
2019-08-17 20:55
|
|
Trąba
|
~Ola
|
5
|
2019-08-17 16:35
|
|
Wady i Zalety rajdu z początku roku
|
~RRRrrr
|
1
|
2019-08-17 15:36
|
|
1,01 własnie jestem na zero:)
|
~karol
|
8
|
2019-08-17 14:35
|
|
docelowo 70gr albo i niżej. Ubrani w bankruta wystąp z szeregu.
|
wemus
|
9
|
2019-08-17 12:44
|