Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ZAPRASZAM NA PRAIRIE TO DOPIERO POCZĄTEK MEGA WZROSTÓW ~UtknąłwKominie 1 2019-08-19 14:04
Na Noble ci co sprzedali na otwarciu liczą "zyski" haha staryznajomy 5 2019-08-19 13:29
WIG zaliczył dno. Teraz up ~Blumister 3 2019-08-19 13:26
Ciekawe kto wyciśnie tego kaszaka ~Ola 2 2019-08-19 12:49
Technik znów gratki podziękowania ~leo1975 4 2019-08-19 12:46
Czekam! Nikt nie chce sprzedawać kaman! staryznajomy 18 2019-08-19 11:19
zakwitła dystrybucja, koszyki znikają ~burcyn 2 2019-08-19 11:17
NEWS!!!!! ~Mustafi 2 2019-08-19 10:30
Ludzie kupujcie idea jak te spółki są takie dobre ~Nauczycielka_jazgota 1 2019-08-19 10:19
Wypad z kolejki z tymi 0,97 ! Nie pchać sie na krzywy ryj! staryznajomy 4 2019-08-19 10:19
Myślałem że na tych akcjach tylko sami mądrzy siedzą,.... pemnovak 2 2019-08-19 10:10
NEWS!!!! ~LC 1 2019-08-19 10:03
Jakby idea padła to wszystko się zawali ~murzyniec 1 2019-08-19 10:01
Czekamy na 40gr ~noe 2 2019-08-19 09:53
PROPONUJE ZASYPAC FORUM WPISAMI JAK SPEDZILISCIE WEEKEND ~Mustafi 3 2019-08-19 09:53
Czekamy na 25 zł i sprzedajem ~Mustafi 2 2019-08-19 09:48
Dajcie se siana na długie miesiące ~Symbian 3 2019-08-19 09:39
Jutro od 9 na posterunku, wróciłem z weekendu, korki masakryczne staryznajomy 13 2019-08-19 08:16
Ludzie nie sprzedawajcie, poczekajcie na 4,00 zł ~MIKI 8 2019-08-19 07:18
Ludzie poczekajcie na 40gr ~Gepard 3 2019-08-18 22:33
Przyszłość ~Inwestor 3 2019-08-18 22:31
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Bardzo mnie bawi, co się tutaj dzieje emperor_alex 2 2019-08-18 18:49
No to jutro pobuja łajbą na 0,95-0,99zł ~strzelczyk 3 2019-08-18 16:25
kiedy GETIN wyjdzie z doła ? za pół roku rok czy 2 lata? jak myślicie? ~pl 9 2019-08-18 16:20
W poniedziałek znowu dokupuje trole !!!! ~tadek79 12 2019-08-18 10:08
Rafcyk,Zibi,Tadek,Znany,Mustafa,Stary - ,buahahahahahahaha makler1973 10 2019-08-17 20:55
Trąba ~Ola 5 2019-08-17 16:35
Wady i Zalety rajdu z początku roku ~RRRrrr 1 2019-08-17 15:36
1,01 własnie jestem na zero:) ~karol 8 2019-08-17 14:35
docelowo 70gr albo i niżej. Ubrani w bankruta wystąp z szeregu. wemus 9 2019-08-17 12:44
[x]
GETIN -1,75% 0,39 2026-06-25 10:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.