|
IdeaBank zaraz wyjdzie na zielono to i Holding wyciągnął
|
staryznajomy
|
1
|
2019-08-16 10:36
|
|
Akcjonariat GH juz bez leszcza, obrót 98k, zero większych emocji
|
~MIKI
|
14
|
2019-08-16 10:11
|
|
Powtórka z majówki.
|
~laik
|
1
|
2019-08-16 09:50
|
|
Co jest trole akcji nie macie wystawiać PKC
|
~tadek79
|
7
|
2019-08-16 09:00
|
|
Zwała dzisiaj dzieci drogie
|
~Związkowiec
|
3
|
2019-08-16 08:22
|
|
Inwestora brak to już pewne
|
~Tomas
|
7
|
2019-08-16 08:17
|
|
My name is Luka luka na 0.7
|
~Insider
|
8
|
2019-08-16 07:51
|
|
Dla mnie to nie jest złe info ....
|
rafcyk
|
20
|
2019-08-15 15:17
|
|
Kurs przed infem o inwestorze 70 gr czyli powrót
|
~Kazik
|
4
|
2019-08-15 14:30
|
|
prośba - raport
|
~01
|
1
|
2019-08-15 10:54
|
|
Rafcyk ze średnią 1.25 pewnie ledwo zupie dziś
|
~Horngacher
|
9
|
2019-08-15 10:51
|
|
Powolna odbudowa.
|
~Wiktor
|
3
|
2019-08-15 06:46
|
|
powtórka z listopada?
|
~alkoholik
|
4
|
2019-08-15 05:34
|
|
Brawo lesiu nikomu nie da getinów oj pieknie!mówiłem ze tak bedzie!
|
~karol
|
2
|
2019-08-14 23:27
|
|
Udanego weekendu, forum zostawiam tym bez akcji haha
|
staryznajomy
|
7
|
2019-08-14 22:46
|
|
Czwartek ,piątek minimum 1,2x ...
|
rafcyk
|
8
|
2019-08-14 22:01
|
|
Dobrałem dziś prawie 100k :)
|
rafcyk
|
19
|
2019-08-14 21:40
|
|
Mustafa wisi na wszystkich spółkach. To pechozol
|
~Kolega
|
2
|
2019-08-14 21:28
|
|
Może 0.7 wytrzyma i nie będzie wcale tak źle?
|
~Hawenda
|
2
|
2019-08-14 19:43
|
|
Specjalnie dziś dali info że ludzie ochłonęli i nie robili-50%
|
~Jaro
|
4
|
2019-08-14 19:22
|
|
Robimy listę kolejkową PKC żeby nie było przepychanek do sprzedaży
|
~Lloka
|
7
|
2019-08-14 19:19
|
|
MEROTERYCZNIE I OBIEKTYWNIE
|
~RRRrrr
|
4
|
2019-08-14 19:11
|
|
Czyli została upadłość
|
~Lechu
|
3
|
2019-08-14 19:07
|
|
Inwestora na GNB nie bedzie!!!
|
yoggi
|
7
|
2019-08-14 18:45
|
|
WYCZUWAM INFO I CZUJE OSTRO UP.
|
~Mustafi
|
7
|
2019-08-14 18:36
|
|
Strategia odbudowy dochodowości
|
~andrej
|
2
|
2019-08-14 18:31
|
|
No to Was zrobili bez mydła lawina w pt
|
~Lechu
|
1
|
2019-08-14 18:30
|
|
W końcu wróci normalność a nie bajki o inwestorze
|
~tadek79
|
1
|
2019-08-14 18:28
|
|
Dobre info! Czarnecki uznał że nie potrzebuje inwestora!
|
~burcyn
|
2
|
2019-08-14 17:57
|
|
Kolejny dzień potężnych wzrostów
|
~rafczyk
|
12
|
2019-08-14 16:57
|