Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
IdeaBank zaraz wyjdzie na zielono to i Holding wyciągnął staryznajomy 1 2019-08-16 10:36
Akcjonariat GH juz bez leszcza, obrót 98k, zero większych emocji ~MIKI 14 2019-08-16 10:11
Powtórka z majówki. ~laik 1 2019-08-16 09:50
Co jest trole akcji nie macie wystawiać PKC ~tadek79 7 2019-08-16 09:00
Zwała dzisiaj dzieci drogie ~Związkowiec 3 2019-08-16 08:22
Inwestora brak to już pewne ~Tomas 7 2019-08-16 08:17
My name is Luka luka na 0.7 ~Insider 8 2019-08-16 07:51
Dla mnie to nie jest złe info .... rafcyk 20 2019-08-15 15:17
Kurs przed infem o inwestorze 70 gr czyli powrót ~Kazik 4 2019-08-15 14:30
prośba - raport ~01 1 2019-08-15 10:54
Rafcyk ze średnią 1.25 pewnie ledwo zupie dziś ~Horngacher 9 2019-08-15 10:51
Powolna odbudowa. ~Wiktor 3 2019-08-15 06:46
powtórka z listopada? ~alkoholik 4 2019-08-15 05:34
Brawo lesiu nikomu nie da getinów oj pieknie!mówiłem ze tak bedzie! ~karol 2 2019-08-14 23:27
Udanego weekendu, forum zostawiam tym bez akcji haha staryznajomy 7 2019-08-14 22:46
Czwartek ,piątek minimum 1,2x ... rafcyk 8 2019-08-14 22:01
Dobrałem dziś prawie 100k :) rafcyk 19 2019-08-14 21:40
Mustafa wisi na wszystkich spółkach. To pechozol ~Kolega 2 2019-08-14 21:28
Może 0.7 wytrzyma i nie będzie wcale tak źle? ~Hawenda 2 2019-08-14 19:43
Specjalnie dziś dali info że ludzie ochłonęli i nie robili-50% ~Jaro 4 2019-08-14 19:22
Robimy listę kolejkową PKC żeby nie było przepychanek do sprzedaży ~Lloka 7 2019-08-14 19:19
MEROTERYCZNIE I OBIEKTYWNIE ~RRRrrr 4 2019-08-14 19:11
Czyli została upadłość ~Lechu 3 2019-08-14 19:07
Inwestora na GNB nie bedzie!!! yoggi 7 2019-08-14 18:45
WYCZUWAM INFO I CZUJE OSTRO UP. ~Mustafi 7 2019-08-14 18:36
Strategia odbudowy dochodowości ~andrej 2 2019-08-14 18:31
No to Was zrobili bez mydła lawina w pt ~Lechu 1 2019-08-14 18:30
W końcu wróci normalność a nie bajki o inwestorze ~tadek79 1 2019-08-14 18:28
Dobre info! Czarnecki uznał że nie potrzebuje inwestora! ~burcyn 2 2019-08-14 17:57
Kolejny dzień potężnych wzrostów ~rafczyk 12 2019-08-14 16:57
[x]
GETIN -0,99% 0,40 2026-06-24 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.