tyle jest warty max getin , ale nawet przy 40 groszach nikt nie będzie się zabijał o akcje wspomnicie moje słowa.
Kupiłem przed scaleniem 4:1 po 1,7 zł sprzedałem na średniej 1,4 zł tylko dla tego bo musiałem.
Dzisiejszy kurs to stare 25 groszy i będzie dalej spadać niestety czarne chmury są nad getinem i doktorem z bagażnika od Jolki