|
Realnie GTN jest wart ok 0.2 zł za akcję.
|
~BardzoZnanyAnalityk
|
4
|
2019-08-26 21:14
|
|
Ostatnie chwile promocji ponizej 1 pln!
|
staryznajomy
|
3
|
2019-08-26 15:26
|
|
Ten z piatku z 80K stracil cierpliwosc :)
|
~Rex
|
1
|
2019-08-26 15:21
|
|
O co tu chodzi.?
|
~Ali
|
3
|
2019-08-26 11:49
|
|
Ale info!!! Lecimy na historyczne Maxima.
|
~ZnanyAnalityk
|
4
|
2019-08-26 09:21
|
|
Getin da zarobić ok 100%.
|
~ZnanyAnalityk
|
2
|
2019-08-26 08:15
|
|
Zysk GH przekroczy 200 mln. Brawo posiadacze.
|
~ZnanyAnalityk
|
17
|
2019-08-25 21:28
|
|
Następne odbicie wypada z 70 gr już
|
~Insider
|
6
|
2019-08-25 21:27
|
|
Pościłbym Wam to do góry ..
|
~GRUBY
|
7
|
2019-08-25 16:13
|
|
Info
|
~Jankes
|
2
|
2019-08-23 21:47
|
|
Może Sobie pisać prognozy a i tak zostaną ochłapy z pyska Rekina........
|
~narcos
|
1
|
2019-08-23 17:40
|
|
MWTrade bardzo ladnie w górę
|
~Opinia
|
1
|
2019-08-23 15:39
|
|
Znów na weekend - 10%
|
~Ola
|
2
|
2019-08-23 13:11
|
|
Getin to obecnie najpewniejsza inwestycja !
|
~Księgowy
|
3
|
2019-08-23 12:21
|
|
Info - piątek
|
~Inwestor
|
2
|
2019-08-23 08:52
|
|
Leci docelowo na 0,40 .Prócz odbić nic Was nie czeka.
|
makler1973
|
10
|
2019-08-23 06:28
|
|
Kto odpowiada za 20-krotne zaniżenie akcji GTN? Piebiak?
|
~NieznanyAnalityk
|
1
|
2019-08-22 22:03
|
|
Przychodzę od GRUBEGO kazał wam coś przekazać ...
|
~Wysłannik
|
12
|
2019-08-22 21:06
|
|
Czy to prawda u gejów
|
~Ola
|
2
|
2019-08-22 17:33
|
|
Milo mi że na mnie czekacie
|
~Szybki
|
1
|
2019-08-22 16:00
|
|
JEM
|
~Mustafi
|
2
|
2019-08-22 15:19
|
|
A jednak. Getin i ZUE dadzą stracić 300% w krótkim czasie.
|
~CZŁOWIEK_Z_LASU
|
1
|
2019-08-22 14:35
|
|
MWTrade zapowiada sie rekordowy rok !!
|
staryznajomy
|
7
|
2019-08-22 13:03
|
|
PRZYPOMNICIE MOJE SLOWA 25ZITA ZA ???
|
~Mustafi
|
14
|
2019-08-22 10:48
|
|
Z 1.28 na 93 i tylko 5 gr odbicia
|
~Olo
|
17
|
2019-08-22 09:02
|
|
Życzę wszystkim akcjonariuszom powodzenia
|
~zegnam
|
2
|
2019-08-21 22:37
|
|
Będzie dobrze
|
~Kamienicznik
|
3
|
2019-08-21 21:59
|
|
Gołym okiem widać ze będzie rosło
|
~Szybki
|
3
|
2019-08-21 21:57
|
|
Czy ja tylko tak sądzę ?
|
~Goodsensitive
|
4
|
2019-08-21 16:36
|
|
Czy jutro równie dynamicznie spadki
|
~SZYBKIE_DZIĄSŁO
|
1
|
2019-08-21 16:26
|