Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Realnie GTN jest wart ok 0.2 zł za akcję. ~BardzoZnanyAnalityk 4 2019-08-26 21:14
Ostatnie chwile promocji ponizej 1 pln! staryznajomy 3 2019-08-26 15:26
Ten z piatku z 80K stracil cierpliwosc :) ~Rex 1 2019-08-26 15:21
O co tu chodzi.? ~Ali 3 2019-08-26 11:49
Ale info!!! Lecimy na historyczne Maxima. ~ZnanyAnalityk 4 2019-08-26 09:21
Getin da zarobić ok 100%. ~ZnanyAnalityk 2 2019-08-26 08:15
Zysk GH przekroczy 200 mln. Brawo posiadacze. ~ZnanyAnalityk 17 2019-08-25 21:28
Następne odbicie wypada z 70 gr już ~Insider 6 2019-08-25 21:27
Pościłbym Wam to do góry .. ~GRUBY 7 2019-08-25 16:13
Info ~Jankes 2 2019-08-23 21:47
Może Sobie pisać prognozy a i tak zostaną ochłapy z pyska Rekina........ ~narcos 1 2019-08-23 17:40
MWTrade bardzo ladnie w górę ~Opinia 1 2019-08-23 15:39
Znów na weekend - 10% ~Ola 2 2019-08-23 13:11
Getin to obecnie najpewniejsza inwestycja ! ~Księgowy 3 2019-08-23 12:21
Info - piątek ~Inwestor 2 2019-08-23 08:52
Leci docelowo na 0,40 .Prócz odbić nic Was nie czeka. makler1973 10 2019-08-23 06:28
Kto odpowiada za 20-krotne zaniżenie akcji GTN? Piebiak? ~NieznanyAnalityk 1 2019-08-22 22:03
Przychodzę od GRUBEGO kazał wam coś przekazać ... ~Wysłannik 12 2019-08-22 21:06
Czy to prawda u gejów ~Ola 2 2019-08-22 17:33
Milo mi że na mnie czekacie ~Szybki 1 2019-08-22 16:00
JEM ~Mustafi 2 2019-08-22 15:19
A jednak. Getin i ZUE dadzą stracić 300% w krótkim czasie. ~CZŁOWIEK_Z_LASU 1 2019-08-22 14:35
MWTrade zapowiada sie rekordowy rok !! staryznajomy 7 2019-08-22 13:03
PRZYPOMNICIE MOJE SLOWA 25ZITA ZA ??? ~Mustafi 14 2019-08-22 10:48
Z 1.28 na 93 i tylko 5 gr odbicia ~Olo 17 2019-08-22 09:02
Życzę wszystkim akcjonariuszom powodzenia ~zegnam 2 2019-08-21 22:37
Będzie dobrze ~Kamienicznik 3 2019-08-21 21:59
Gołym okiem widać ze będzie rosło ~Szybki 3 2019-08-21 21:57
Czy ja tylko tak sądzę ? ~Goodsensitive 4 2019-08-21 16:36
Czy jutro równie dynamicznie spadki ~SZYBKIE_DZIĄSŁO 1 2019-08-21 16:26
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.