Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
JUTRO ZAMYKANIE LUKI NA 0,84 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~szok 7 2019-08-21 16:20
Prosze o koniec 94 leszcze nie beda wiedzieć o co kaman staryznajomy 2 2019-08-21 16:13
Noble juz tylko 4 procent do 42 gr a my ponad 10 od spadków ~Rex 3 2019-08-21 15:51
Gdzie spadkowe popychadla? Trolle hau hau hau staryznajomy 3 2019-08-21 15:34
Gdzie ten... yoggi 3 2019-08-21 15:13
przyznać się kto sprzedał po 93 gr ~sid 3 2019-08-21 14:55
Grubasy już coś wiedzą ~pieczen 4 2019-08-21 14:38
Wszyscy wyczekuja :) ~Rex 2 2019-08-21 13:28
Wzrost o 2% przy obrocie 6200zł ~BIELYZNA 4 2019-08-21 13:02
wkrótce tratowanie ~krzysztof 7 2019-08-21 11:09
Pampersy będą potrzebne dla staryznajomy i yoggi, kierunek 50gr wemus 9 2019-08-21 10:26
Mamy opadł ~Nowyznajomy 1 2019-08-21 10:21
OPEN FINANCE http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,422528 ~SIR 6 2019-08-21 09:04
100 tys. akcji i jest 50 gr ~Technik-AT 13 2019-08-21 08:56
TechnikAT 100 tys PKC to 0,89 a nie 0,5 klamco staryznajomy 1 2019-08-21 08:55
Na idea jest lepszy akcjonariat. ~Ola 8 2019-08-21 08:38
Im więcej tu krzyku na spadki, tym więcej urośnie.. ~Belial 5 2019-08-21 07:56
Według mnie okazja nastąpi dopiero na podwójnym dnie, czyli ok 72 gr ~Burczoł_Wzdygas 4 2019-08-21 01:01
Stryznajmy kłamie bezczelnie!!! ~uwaga 7 2019-08-21 00:48
Rafcyk uśredniał po 1.2 czy 1.1 A teraz ~Olo 6 2019-08-20 20:30
Rafcyk ~LC 4 2019-08-20 20:26
Kiedy wyniki za Q2 ? ~Jo 2 2019-08-20 20:13
Czy jesteście gotowi na mega zanurzenie w kierunku 50gr heheh wemus 6 2019-08-20 19:23
Dziennie -1% ~Ola 19 2019-08-20 18:18
Za ile... yoggi 5 2019-08-20 17:26
Technik kiedy koniec tej męki? ~Din 1 2019-08-20 17:01
Kto odzaluje by wyciągnąć na close? ~Utopiony 3 2019-08-20 17:01
Kiedy włączą na maszynce zielony przycisk BUY? staryznajomy 9 2019-08-20 16:57
Miał być zarobek życia ~Realfake 2 2019-08-20 16:46
Co kupujecie dalej? ~Herman 7 2019-08-20 16:33
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.