|
GETIN , IB, GNB = niestety
|
~zibi
|
3
|
2019-08-28 17:08
|
|
NOO CORAZ LEPIEJ
|
~Xyz
|
2
|
2019-08-28 16:50
|
|
Idea też już się poddała padło 2zł jutro 1,7
|
~grzesiek
|
3
|
2019-08-28 16:45
|
|
Uwaga uwaga, dziś grozi spadek poniżej 90gr!!
|
~ALARM
|
7
|
2019-08-28 16:18
|
|
WZIĄŁEM KREDYT WE FRANKACH ŻEBY KUPIĆ OBLIGACJE GETBACK
|
~bartek_drzewiecki
|
1
|
2019-08-28 16:10
|
|
Open Finance spada! Frankowicze atakują! Czerwono dziś
|
~Bożek_Pancerny
|
1
|
2019-08-28 16:00
|
|
Padnie 0.9 I są dolne
|
~Insider
|
5
|
2019-08-28 15:25
|
|
ten kryzys będzie inny, banki będą padały jak psy
|
~ZarazekZKibla
|
3
|
2019-08-28 14:48
|
|
INFO !!!!!!!!!!
|
staryznajomy
|
14
|
2019-08-28 14:35
|
|
bedzie info z unii?!
|
~po
|
4
|
2019-08-28 14:32
|
|
Ale mi to wzrost.
|
~Ola
|
13
|
2019-08-28 14:21
|
|
1 zł zaliczone. Można dawać w dół
|
~TechnikAT
|
12
|
2019-08-28 14:11
|
|
Czyżby zaczęła się na całego wyprzedaż przez OFE na spółkach
|
~tadek79
|
2
|
2019-08-28 13:35
|
|
Nie ufacie mi
|
~LC
|
2
|
2019-08-28 12:53
|
|
Jak rafcyk wróci i zobaczy że-30% do tyłu to 0.5
|
~Edek
|
13
|
2019-08-28 12:42
|
|
Jedna z najgorszych spółek giełdowych
|
~The_End
|
2
|
2019-08-28 12:35
|
|
Leci na pysk
|
~Ola
|
9
|
2019-08-28 11:35
|
|
Szambo na forum Getina...
|
~Dobry_wujek
|
5
|
2019-08-28 11:33
|
|
Oddać teraz akcje to jak wyrzucić kupon w lotto z 6 trafieniami!!!
|
~ZnanyAnalityk
|
14
|
2019-08-28 08:18
|
|
Realnie GTN jest wart ok 20 zł za akcję.
|
~ZnanyAnalityk
|
17
|
2019-08-28 07:53
|
|
Czemu się dziwicie ze ludzie sprzedaja?
|
~tadek79
|
1
|
2019-08-27 22:38
|
|
Obligacje GNB drożeją po wykupie starszej serii
|
koral123
|
9
|
2019-08-27 21:14
|
|
Super info .Wykup obligacji podporządkowanych za 172 mln zł..
|
~Ali
|
4
|
2019-08-27 17:05
|
|
WIELKA NIEWIADOMA
|
~Darek
|
2
|
2019-08-27 15:19
|
|
Kupie po 50gr ?
|
~you
|
3
|
2019-08-27 13:28
|
|
Ktoś dopuścił
|
~Xxx
|
2
|
2019-08-27 10:54
|
|
ZAPAMIETAC MOJ WPIS.JEST 97GR.ODDAM PO 25ZL ZA PAPIER
|
~Mustafi
|
7
|
2019-08-27 10:48
|
|
SMRODKI GDZIE TE WASZE 70GR BUHAHA
|
~Mustafi
|
4
|
2019-08-27 10:08
|
|
Maszyna iNG się zacieła na zleceniach czy jakiś logarytm szwankuje......
|
~narcos
|
1
|
2019-08-27 09:50
|
|
KIEDY ZAWIESZENIE? MOZE KNF TO ZAWIESI W KONCU
|
~Mustafa
|
7
|
2019-08-26 21:36
|