Witam forumowiczów, prawie nigdy się nie udzielam ale tak odrobinkę tylko dla poprawy nastroju, sam jestem malutkim graczem( w porównaniu do rafcyka), mam zaledwie 370k, lecz biorąc pod uwagę to bardzo wiele czynników myślę że inwestycja jest ok, zysk to kwesta czasu( może rok może 2 lata) ale spokojnie, będzie dobrze!