Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ja jutro dobiorę po 0,6zł ~Ola 2 2019-09-06 01:40
Kapitalizacja GH 166 mln, majątek wart kilka miliardów....takie cuda ~MIKI 14 2019-09-05 22:17
Zaraz ponizej 90gr i rafik ze znajomym od1,5zł znów w plecy:D he mistrze ~karol 9 2019-09-05 22:10
Gdyby wyrok TSUE miałby być niekorzystny ~Boss 2 2019-09-05 19:55
Makler kiedyś pisał o 70gr ~Ględzian 8 2019-09-05 19:45
O kurrrwa co się dzieje ~Henryk_Kania 3 2019-09-05 19:41
Z moich informacji i wyliczeń wynika że ... rafcyk 20 2019-09-05 19:34
Gdzie jest Staryznajomy, Rafcyk, Yoggi i inni najwięksi optymiści??? ~Leszcz 18 2019-09-05 18:37
Pojawi się jakieś info bo bez powodu by tak nie zjeżdżali śmierdzi na km ~tadek79 2 2019-09-05 17:16
inwestycje ~Kod3x 1 2019-09-05 16:39
getin ~dlugi 1 2019-09-05 16:34
Makler73 niestety miał racje ~bolek 4 2019-09-05 16:23
Kończymy na plusie ~TwójWuj 2 2019-09-05 16:16
Co tam u Was dobrego? Bo wykres przed nurem ~TechnikAT 43 2019-09-05 16:13
Nareszcie coś wpadnie pod 0,9 na kółko ~Alexx 3 2019-09-05 15:51
Staryznajomy dziś ....................... ~jednak 1 2019-09-05 15:48
lewar? ~kk 1 2019-09-05 15:46
To kiedy lecimy na 70 gr?po co czekac ~karol 3 2019-09-05 15:36
Starmu znajomemu poszedł stop loss na 3 tyś sztuk p 0,86 ~toco 1 2019-09-05 15:35
wtf ???? ~Inwestor 1 2019-09-05 15:25
czarna magia ~john 3 2019-09-05 15:18
"Gotowanie Żaby" trwa w najlepsze............ ~narcos 1 2019-09-05 15:12
Dlaczego spada ~lolo 2 2019-09-05 14:20
zagranica ~mmk 3 2019-09-05 13:46
Nie chce spadać będzie rosnąć ~staryznajomy 2 2019-09-05 11:31
Mam zmartwienie ~ZIBI 5 2019-09-05 11:15
Jaki akcjonariat ........................................... zyga_1 5 2019-09-05 10:32
Czy to prawda że rafcyka komornik zlicytował? ~leo1975 14 2019-09-05 10:04
Forum doradców, wiejskich myślicieli i mośków. ~Ola 7 2019-09-05 09:56
Ne jest Wam głupio tak marnować czas? symbian 10 2019-09-04 20:57
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.