1. Zagrożenie procesami wytaczanymi przez frankowiczów
2. Nie dość, że na giełdzie jest teraz mało kapitału, to ucieka on do innych leoszy spółek: gaming / nowe technologie oraz wig20 gdzie będzie ładowana większość kapitału z PPK.
Tutaj spadnie spokojnie do 70 gr jak nie niżej, potem jeżeli będzie KILKA NA RAZ dobrych informacji dla ideii / getinu to będzie powrót powyżej 1.20, ale na to sobie długo poczekamy, ja część pakietu chyba sprzedam, a o reszcie zapomne na 2 lata.