Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -56,83%

Dlaczego spada

Zgłoś do moderatora
1. Zagrożenie procesami wytaczanymi przez frankowiczów
2. Nie dość, że na giełdzie jest teraz mało kapitału, to ucieka on do innych leoszy spółek: gaming / nowe technologie oraz wig20 gdzie będzie ładowana większość kapitału z PPK.

Tutaj spadnie spokojnie do 70 gr jak nie niżej, potem jeżeli będzie KILKA NA RAZ dobrych informacji dla ideii / getinu to będzie powrót powyżej 1.20, ale na to sobie długo poczekamy, ja część pakietu chyba sprzedam, a o reszcie zapomne na 2 lata.
  • Dlaczego spada Autor: ~lolo
  • Re: Dlaczego spada Autor: staryznajomy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.