Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
straszna dziś nagonka na rafcyka ~john 6 2019-09-09 11:09
Wyrok TSUE. Czy banki muszą utworzyć rezerwy? SZOK ~rafcyk2 1 2019-09-09 11:07
rafcyk proszę potwierdź że nie jestes bankrutem blagam ~john 2 2019-09-09 11:02
KNF o rafcyk ........................................................... ~rafcyk2 2 2019-09-09 11:01
Raficyk z Staryznajomy w koronkowych stringach - link ~szok 1 2019-09-09 10:50
Nie sprzedałęm po 2 zyle bo ............................ ~rafcyk2 1 2019-09-09 10:35
Czy rafcyk był dziś w wongacom? ~szokujemy 1 2019-09-09 10:32
rafcyk i Staryznajomy na liście płac Czarnego ~czy 1 2019-09-09 10:29
Lista płac Getin Banku z rafcykiem ~JEDNAK 1 2019-09-09 10:27
Żona do męża ....................................... ~zona 2 2019-09-09 10:22
Na AUKCJACH DŁUG RAFCYKA Z TYTUŁU KREDYTU W GETIN ~SZOK 1 2019-09-09 10:21
Post raficyk za miesiąc ...... ~anty_raficyk 3 2019-09-09 10:19
Witamy 20gr gratulacje ~You 7 2019-09-08 21:00
Odwołanie lolek1337 3 2019-09-08 20:07
Powiem krótko ~Arma 25 2019-09-08 17:24
zeszmaciło się, nie zarabiam tu ALE PODZIWIAM DOKTORA ~papa 3 2019-09-08 14:02
Kania idzie w likwidacje a tu na GTH kabaret cenowy rafcyk 10 2019-09-08 09:40
Chcecie zarobić to za tydzień jest okazja w piątek ~errrrrrrrrrrrrrrrrrr 1 2019-09-07 23:08
Wyniki finansowe za 2 kwartał IdeaBank Ukraina ~grafiq 10 2019-09-07 11:16
Warto dokupować do 2020 long term 300 - 1000 % ~Bartek 6 2019-09-07 08:51
Ja czekam na 40gr ~Nowy 4 2019-09-06 21:48
Cześć misiaki, powrót po urlopie, jutro zakupy staryznajomy 20 2019-09-06 19:54
zaraz ogłoszą split po którym będa dwa fixy i tak LC znowu nas.... w...a ~narcos 1 2019-09-06 19:47
Do listopada 20gr zobaczycie ~Gepard 2 2019-09-06 19:29
Pozdrowienia dla długoterminowych ~vr 4 2019-09-06 18:10
Dziś zaś, jak to w piątek ~Ola 6 2019-09-06 18:07
GRUBY kazał coś przekazać .... ~Odgrubego 5 2019-09-06 17:51
Spuścić to na 20gr ~Gepard 2 2019-09-06 16:54
Farma trolli na getinie ~Licealista 2 2019-09-06 13:29
Straszaki na dzień dobry... ~Novation 3 2019-09-06 09:04
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.