Forum giełdowe spółki GETIN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wy tu se siedzicie a Tauron rośnie i już trend wzrostowy :) ~grzesiek 9 2019-09-04 16:20
Do Staryznajomy ............................. ~do 3 2019-09-04 13:30
Gotowi na ponadprzeciętny zrzut? On już stoi i czy 0,7 zaliczy? ~rumble 1 2019-09-04 13:03
Skoro lipa to po co to ktoś kupuje??? ~Mustafi 1 2019-09-04 13:01
Ee mieliście nie kupować ~Grzesiek 1 2019-09-04 11:38
Nie zabijajcie się o akcje bo nikt was nie wyprzedzi w zakupach :) ~grzesiek 1 2019-09-04 09:39
Czekamy na wyrok TSUE dopiero wtedy po tych spadkach bedzie mozna kupowa ~grzesiek 1 2019-09-04 09:21
Jaki będzie raport kolejne odpisy na idea polska ~Grzesiek 7 2019-09-04 07:55
A jednak. Getin i ZUE dadzą zarobić 300% w krótkim czasie. ~ZnanyAnalityk 18 2019-09-03 21:02
Jak inwestor dofasoli gotoweczki i knf pozwoli na fuzję ~Rotszyld 5 2019-09-03 17:29
Czy HOLDING reaguje tylko na złe infa, a dobre ignoruje? ~Ali 26 2019-09-03 16:24
Obligacje idei - 10% ~Grzesiek 2 2019-09-03 12:47
Będziemy bogaci. To pewne. Gratuluję wam dobrej inwestycji. ~ZnanyAnalityk 13 2019-09-03 07:41
Ranking WPROST 30 najbogatszych Polakow staryznajomy 2 2019-09-02 22:19
W najnowzszym zestawieniu forbsa LC MA 9 mld :) ~tadek79 8 2019-09-02 20:46
Piękny meczyk w kosza ~Szybki 2 2019-09-02 16:48
Czy jesteście gotowi na zanurkowanie w kierunku 50 groszy wemus 5 2019-09-02 16:01
Szambianowi niestety nie udało się obronić kursu Bloober postami na foru ~Alexx 2 2019-09-02 15:56
Symbian miszczu inwestycji, jak tam dziś bloober? ~Alexx 4 2019-09-02 14:09
Kupując dziś 10tys akcji GTN po 1zł za 3lata możecie mieć 250tys.zl ~ZnanyAnalityk 12 2019-09-02 07:49
Ludzie kochani, pocałujcie mnie w bąbla ~Jackowski 1 2019-09-01 23:59
A CO TAK BANKRUTY LESZKA TAK TONĄ CZYŻBY PRAWDA WYSZŁA NA JAW? ~kali 4 2019-09-01 22:55
MWTrade kolejny wplyw na rachunek 10 mln zl ~Opinia 8 2019-09-01 22:54
POMALUTKU-SUKCESYWNIE opadamy na 90 gr.docelowo ~MONTECHRISTO 8 2019-09-01 22:24
Wróciłem po 2 tyg i słaby ten kurs .. rafcyk 5 2019-09-01 17:08
Getin Holding C/WK 0,21, C/Z spółek zagranicznych 1,0 ~Opinia 19 2019-09-01 16:01
Będzie taniej ~Gepard 5 2019-09-01 15:58
To wspaniała spółka ~Janusz 5 2019-09-01 15:11
Niedługo CDProjekt przescignie PKN Orlen. Przesiadka ~SZYBKIE_DZIĄSŁO 1 2019-09-01 08:41
Staryznajomy, Yoggi, ty bankrucie hahah wemus 11 2019-09-01 07:24
[x]
GETIN -2,02% 0,39 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.