|
Wy tu se siedzicie a Tauron rośnie i już trend wzrostowy :)
|
~grzesiek
|
9
|
2019-09-04 16:20
|
|
Do Staryznajomy .............................
|
~do
|
3
|
2019-09-04 13:30
|
|
Gotowi na ponadprzeciętny zrzut? On już stoi i czy 0,7 zaliczy?
|
~rumble
|
1
|
2019-09-04 13:03
|
|
Skoro lipa to po co to ktoś kupuje???
|
~Mustafi
|
1
|
2019-09-04 13:01
|
|
Ee mieliście nie kupować
|
~Grzesiek
|
1
|
2019-09-04 11:38
|
|
Nie zabijajcie się o akcje bo nikt was nie wyprzedzi w zakupach :)
|
~grzesiek
|
1
|
2019-09-04 09:39
|
|
Czekamy na wyrok TSUE dopiero wtedy po tych spadkach bedzie mozna kupowa
|
~grzesiek
|
1
|
2019-09-04 09:21
|
|
Jaki będzie raport kolejne odpisy na idea polska
|
~Grzesiek
|
7
|
2019-09-04 07:55
|
|
A jednak. Getin i ZUE dadzą zarobić 300% w krótkim czasie.
|
~ZnanyAnalityk
|
18
|
2019-09-03 21:02
|
|
Jak inwestor dofasoli gotoweczki i knf pozwoli na fuzję
|
~Rotszyld
|
5
|
2019-09-03 17:29
|
|
Czy HOLDING reaguje tylko na złe infa, a dobre ignoruje?
|
~Ali
|
26
|
2019-09-03 16:24
|
|
Obligacje idei - 10%
|
~Grzesiek
|
2
|
2019-09-03 12:47
|
|
Będziemy bogaci. To pewne. Gratuluję wam dobrej inwestycji.
|
~ZnanyAnalityk
|
13
|
2019-09-03 07:41
|
|
Ranking WPROST 30 najbogatszych Polakow
|
staryznajomy
|
2
|
2019-09-02 22:19
|
|
W najnowzszym zestawieniu forbsa LC MA 9 mld :)
|
~tadek79
|
8
|
2019-09-02 20:46
|
|
Piękny meczyk w kosza
|
~Szybki
|
2
|
2019-09-02 16:48
|
|
Czy jesteście gotowi na zanurkowanie w kierunku 50 groszy
|
wemus
|
5
|
2019-09-02 16:01
|
|
Szambianowi niestety nie udało się obronić kursu Bloober postami na foru
|
~Alexx
|
2
|
2019-09-02 15:56
|
|
Symbian miszczu inwestycji, jak tam dziś bloober?
|
~Alexx
|
4
|
2019-09-02 14:09
|
|
Kupując dziś 10tys akcji GTN po 1zł za 3lata możecie mieć 250tys.zl
|
~ZnanyAnalityk
|
12
|
2019-09-02 07:49
|
|
Ludzie kochani, pocałujcie mnie w bąbla
|
~Jackowski
|
1
|
2019-09-01 23:59
|
|
A CO TAK BANKRUTY LESZKA TAK TONĄ CZYŻBY PRAWDA WYSZŁA NA JAW?
|
~kali
|
4
|
2019-09-01 22:55
|
|
MWTrade kolejny wplyw na rachunek 10 mln zl
|
~Opinia
|
8
|
2019-09-01 22:54
|
|
POMALUTKU-SUKCESYWNIE opadamy na 90 gr.docelowo
|
~MONTECHRISTO
|
8
|
2019-09-01 22:24
|
|
Wróciłem po 2 tyg i słaby ten kurs ..
|
rafcyk
|
5
|
2019-09-01 17:08
|
|
Getin Holding C/WK 0,21, C/Z spółek zagranicznych 1,0
|
~Opinia
|
19
|
2019-09-01 16:01
|
|
Będzie taniej
|
~Gepard
|
5
|
2019-09-01 15:58
|
|
To wspaniała spółka
|
~Janusz
|
5
|
2019-09-01 15:11
|
|
Niedługo CDProjekt przescignie PKN Orlen. Przesiadka
|
~SZYBKIE_DZIĄSŁO
|
1
|
2019-09-01 08:41
|
|
Staryznajomy, Yoggi, ty bankrucie hahah
|
wemus
|
11
|
2019-09-01 07:24
|