7D 1M 1Y
-4,76% -15,97% -19,35%
i Gdzie ten optymizm....? Na razie duzy zawód i minipulacja akcjonariatem. Czy leszcz czy karp czyu sum, nie ma znaczenia byli i sa co zaufali ERG-owi na razie maja duze straty.
Tak sie nie robi i moze to swiadczyc o stusunku zarzadu do akcjonariuszy. Gdzie PR-jar co nic nie kosztuje, a buduje gdzie inf. o przejeciu - czyzby kolejna manipluacja jak u petrola (juz jest ropa juz blisko po czym..., wyglada ze tak samo jest z przejeciem) pzdr ergowcow.