| Sony kupiłeś ERGa | ~ted | 5 | 2011-06-29 16:57 |
| erg | ~UBK | 3 | 2011-06-29 11:04 |
| sony, WRACAJ DO PIASKOWNICY | ~td | 3 | 2011-06-29 09:46 |
| ERG , POWÓT NA 0.35-0.40ZŁ | ~sony | 5 | 2011-06-29 08:53 |
| kiedy i ile | ~zxc | 4 | 2011-06-29 06:21 |
| nadzieja matka głupich? a moze jednak nie........ | ~autor | 3 | 2011-06-29 01:30 |
| erg | ~frytko cola | 1 | 2011-06-28 21:10 |
| Gdzie jest KNF manipujują kursem | ~ted | 5 | 2011-06-28 17:25 |
| ERG ZA 3 DNI INFO | ~krzysiek | 7 | 2011-06-28 17:15 |
| erg | ~spekula | 2 | 2011-06-28 09:39 |
| 2 scenariusze | ~ksiadz | 8 | 2011-06-28 08:24 |
| erg | ~frytko cola | 4 | 2011-06-27 15:00 |
| erg | ~gpldman | 2 | 2011-06-27 10:08 |
| Warto jeszcze kupić ERG, albo BIOERG, żeby się odkuć? | ~wtoper | 19 | 2011-06-25 17:35 |
| Będzie to przejęcie czy nie?????? | ~ja | 3 | 2011-06-25 16:32 |
| Gdzie jest mózio ze schłodzonym piwem ten optymista | ~ja | 7 | 2011-06-24 23:21 |
| NAN R U S Z A !!! | ~Zeus | 3 | 2011-06-24 14:49 |
| erg | ~bolek | 2 | 2011-06-24 12:29 |
| Gdzie to przejęcie przez ERGa złodzieje | ~bobek | 14 | 2011-06-24 11:51 |
| czemu jeszcze nie spada chce kolejnego "-" na koniec sesji | ~wodospad | 2 | 2011-06-24 11:20 |
| I dalej spada śmieć ERG | ~ja | 10 | 2011-06-24 10:48 |
| Do egona. | ~tribi | 8 | 2011-06-24 10:30 |
| Czy to czegoś wam nie przypomina ? | ~Zenek | 3 | 2011-06-24 10:18 |
| erg | ~dziadek | 1 | 2011-06-24 08:25 |
| ERG NAJWIĘKSZE ROZCZAROWANIE NA GPW | ~i co? | 1 | 2011-06-23 18:47 |
| erg | ~AKCJONARIUSZ | 2 | 2011-06-23 09:22 |
| brak wyobrazni | ~sad | 4 | 2011-06-22 23:32 |
| erg | ~genio | 2 | 2011-06-22 13:29 |
| Boszko czas na odbicie ... daj odetchnąć !!! | ~xxxl | 5 | 2011-06-22 13:04 |
| wycofajcie zlecenia do minimum 1 zł lub wyzej ! | ~antrob | 5 | 2011-06-22 12:22 |