Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sony kupiłeś ERGa ~ted 5 2011-06-29 16:57
erg ~UBK 3 2011-06-29 11:04
sony, WRACAJ DO PIASKOWNICY ~td 3 2011-06-29 09:46
ERG , POWÓT NA 0.35-0.40ZŁ ~sony 5 2011-06-29 08:53
kiedy i ile ~zxc 4 2011-06-29 06:21
nadzieja matka głupich? a moze jednak nie........ ~autor 3 2011-06-29 01:30
erg ~frytko cola 1 2011-06-28 21:10
Gdzie jest KNF manipujują kursem ~ted 5 2011-06-28 17:25
ERG ZA 3 DNI INFO ~krzysiek 7 2011-06-28 17:15
erg ~spekula 2 2011-06-28 09:39
2 scenariusze ~ksiadz 8 2011-06-28 08:24
erg ~frytko cola 4 2011-06-27 15:00
erg ~gpldman 2 2011-06-27 10:08
Warto jeszcze kupić ERG, albo BIOERG, żeby się odkuć? ~wtoper 19 2011-06-25 17:35
Będzie to przejęcie czy nie?????? ~ja 3 2011-06-25 16:32
Gdzie jest mózio ze schłodzonym piwem ten optymista ~ja 7 2011-06-24 23:21
NAN R U S Z A !!! ~Zeus 3 2011-06-24 14:49
erg ~bolek 2 2011-06-24 12:29
Gdzie to przejęcie przez ERGa złodzieje ~bobek 14 2011-06-24 11:51
czemu jeszcze nie spada chce kolejnego "-" na koniec sesji ~wodospad 2 2011-06-24 11:20
I dalej spada śmieć ERG ~ja 10 2011-06-24 10:48
Do egona. ~tribi 8 2011-06-24 10:30
Czy to czegoś wam nie przypomina ? ~Zenek 3 2011-06-24 10:18
erg ~dziadek 1 2011-06-24 08:25
ERG NAJWIĘKSZE ROZCZAROWANIE NA GPW ~i co? 1 2011-06-23 18:47
erg ~AKCJONARIUSZ 2 2011-06-23 09:22
brak wyobrazni ~sad 4 2011-06-22 23:32
erg ~genio 2 2011-06-22 13:29
Boszko czas na odbicie ... daj odetchnąć !!! ~xxxl 5 2011-06-22 13:04
wycofajcie zlecenia do minimum 1 zł lub wyzej ! ~antrob 5 2011-06-22 12:22
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.