wg mnie sa 3 bardzo wazne poziomy do przelamania. pierwszy 1.01-1.02. potem 1.1-1.12 i najwazniejszy to przelamanie trendu na poziomnie ostatniego szczytu czyli 1.21. potem, ale to dopiero jakby przebilo te 1.21. a Wy jak to widzicie. Zapraszam do dyskusji.