Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
erg ~jasnowidz 13 2011-09-18 17:41
ERG -2 złote będzie już w najliższy piątek ~erg po 2 złote 2 2011-09-17 18:31
ERG: próba wybicia z kanału ~gbh 3 2011-09-17 18:27
...kupujcie ludziska!!! ~trzeźwy mózio 15 2011-09-17 14:56
Chyba WARTO ....... ~ergowiec 2 2011-09-17 14:09
SPOTKAMY SIE NA 1,44 ~marko polo 8 2011-09-17 12:33
Niedawno było 1,60 -może tam zmierzamy ~ergowiec 1 2011-09-17 10:48
ERG i GKS Katowice ten sam inwestor? ~kibice GieKSy 7 2011-09-17 10:47
Aż dziw że jeszcze BIOERG nie rusza ~xyz 4 2011-09-17 10:46
gdzie ta pompka??? i północ?? ~Lex 8 2011-09-17 10:45
bez szału... ~Lex 4 2011-09-16 23:46
500000 ładnie ktos prubuje windowqac ~nanul 11 2011-09-16 17:26
erg ~ustawiacz 7 2011-09-16 17:17
erg ~widły 1 2011-09-16 15:56
Ważne ~krokus 1 2011-09-16 15:36
I kolejne widły ~Krokus 1 2011-09-16 15:21
memory 5...i nie wszystko jasne ~zdziwiony 1 2011-09-16 14:51
co to się dzieje Wąski? ~zdziwiony 3 2011-09-16 11:48
erg ~dziadek 1 2011-09-16 10:28
wow nie spada:) ~Lex 2 2011-09-15 19:23
erg ~ANTONI 1 2011-09-15 18:15
Ale jaja nikt nie ma ERGa ~bolo 2 2011-09-15 16:28
erg ~HUTNIK 1 2011-09-15 14:32
erg ~wtopek 1 2011-09-15 14:26
erg ~ANTONI 1 2011-09-15 14:20
I co dalej z ERGem ???? ~lolo 3 2011-09-15 08:43
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2011-09-14 21:08
erg ~pajac 1 2011-09-14 10:21
erg ~wróżka 1 2011-09-14 10:06
erg ~ubk 2 2011-09-13 18:13
[x]
ERG -1,40% 42,20 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.