| erg | ~jasnowidz | 13 | 2011-09-18 17:41 |
| ERG -2 złote będzie już w najliższy piątek | ~erg po 2 złote | 2 | 2011-09-17 18:31 |
| ERG: próba wybicia z kanału | ~gbh | 3 | 2011-09-17 18:27 |
| ...kupujcie ludziska!!! | ~trzeźwy mózio | 15 | 2011-09-17 14:56 |
| Chyba WARTO ....... | ~ergowiec | 2 | 2011-09-17 14:09 |
| SPOTKAMY SIE NA 1,44 | ~marko polo | 8 | 2011-09-17 12:33 |
| Niedawno było 1,60 -może tam zmierzamy | ~ergowiec | 1 | 2011-09-17 10:48 |
| ERG i GKS Katowice ten sam inwestor? | ~kibice GieKSy | 7 | 2011-09-17 10:47 |
| Aż dziw że jeszcze BIOERG nie rusza | ~xyz | 4 | 2011-09-17 10:46 |
| gdzie ta pompka??? i północ?? | ~Lex | 8 | 2011-09-17 10:45 |
| bez szału... | ~Lex | 4 | 2011-09-16 23:46 |
| 500000 ładnie ktos prubuje windowqac | ~nanul | 11 | 2011-09-16 17:26 |
| erg | ~ustawiacz | 7 | 2011-09-16 17:17 |
| erg | ~widły | 1 | 2011-09-16 15:56 |
| Ważne | ~krokus | 1 | 2011-09-16 15:36 |
| I kolejne widły | ~Krokus | 1 | 2011-09-16 15:21 |
| memory 5...i nie wszystko jasne | ~zdziwiony | 1 | 2011-09-16 14:51 |
| co to się dzieje Wąski? | ~zdziwiony | 3 | 2011-09-16 11:48 |
| erg | ~dziadek | 1 | 2011-09-16 10:28 |
| wow nie spada:) | ~Lex | 2 | 2011-09-15 19:23 |
| erg | ~ANTONI | 1 | 2011-09-15 18:15 |
| Ale jaja nikt nie ma ERGa | ~bolo | 2 | 2011-09-15 16:28 |
| erg | ~HUTNIK | 1 | 2011-09-15 14:32 |
| erg | ~wtopek | 1 | 2011-09-15 14:26 |
| erg | ~ANTONI | 1 | 2011-09-15 14:20 |
| I co dalej z ERGem ???? | ~lolo | 3 | 2011-09-15 08:43 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 4 | 2011-09-14 21:08 |
| erg | ~pajac | 1 | 2011-09-14 10:21 |
| erg | ~wróżka | 1 | 2011-09-14 10:06 |
| erg | ~ubk | 2 | 2011-09-13 18:13 |