ktos by napisal brac okazja, nie dajcie sie wyleszczyc, dobry papier, inwestowac trza z wyprzedzeniem nie od razu kasa i takie tam - pewnie wiecie kto by to napisal "bez nazwisk"
a ja napisze tak:
wyjdzmy na swoje i wtedy pojde do Kosciola i podziekuje "rosyjskiej ruletce" w Polsce nazywana rzekomo gielda i pseudobiznesmenom ze smiesznym MBA co dbaja o swoje d.. kosztem dobrej spolki i innych.
Erg niewypal na maxa jak cala reszta wladz Erga i zalosnych kupionych-oplaconych po cos nagnaiaczy.
pzdr oszukanych i sfrustrowanych, moze wyjdziemy na swoje, ale kiedy...