Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
KTO DZISIAJ ZOSTANIE PIOTRUSIEM NA ERG? ~wy kochani 10 2011-09-20 09:59
ponad 1 mln na kupno a po chwili znika, ładne wałki ktoś robi ~KMIETEK 2 2011-09-20 09:58
kto łyknoł te 2 mln akcji leszcze? ~EGON 2 2011-09-20 09:41
mistrzowska gra ~sanders 4 2011-09-20 09:36
new connect na Głównym, buahaha - żenada ~termix 1 2011-09-20 09:10
jutro 1,44 potem odpoczynek zjazd w dół ~marko polo!!!!!!!!!! 10 2011-09-20 08:58
Erg rośnie jak szalony ~ergowisko 4 2011-09-20 08:01
ŁADNIE STRASZĄ , A ZDRUGEJ STRONY KTOS ZBIERA ~moninml 2 2011-09-19 23:51
Zaczyna się jazda na 2 złote ~erg po 2 złote 12 2011-09-19 23:14
erg ~frytko cola 2 2011-09-19 22:37
co to ~krzyk 2 2011-09-19 22:13
Czy bedzie po 2 złote ~erg 14 2011-09-19 21:55
ERG i co dalej ??? ~daro 1 2011-09-19 21:30
spółki na jutro 20.09 ....dają zarobić ~DR.Zawrat 5 2011-09-19 21:29
akcje erg - a ja mam akcje :) ~julianek 2 2011-09-19 21:28
ładnie go ktos zbiera ~marko polo!!!!!!!!!! 9 2011-09-19 21:09
Kiedy ruszy.....czy wogóle dziś ruszy ? ? ? ~mb 2 2011-09-19 21:07
KUPOWAĆ -dobrze radzę ~maciej z krakowa 13 2011-09-19 21:04
NA ILE ZAJDZIE ON ~szalony wzrost 3 2011-09-19 19:34
Wie ktoś dlaczego tak szalony wzrost -przejęcie czy co ?? ~szalony wzrost 3 2011-09-19 19:33
ERG: kontynuacja wzrostów ~frt 13 2011-09-19 19:32
Akcjonariat chyba zadowolony ?? ~będzie dużo wyżej? 2 2011-09-19 19:31
spostrzeżenia ~Lex 3 2011-09-19 19:20
uwaga na patrowicza i jego metody ~witkacy 7 2011-09-19 19:09
prawie 900 tys na sprzedaż, czyżby wyżej już nie poszło? ~KMIETEK 6 2011-09-19 18:36
Co to widłowy już..... ~ww 4 2011-09-19 18:33
ERG -ACHTUNG ~GÓRNE WIDŁY 1 2011-09-19 10:58
śwagier powiedział ze jutro wystawi 1000000 na kupi ~egon 4 2011-09-19 09:43
ERG lepszy od KGHM ~Sa 3 2011-09-19 09:13
erg ~spekula 1 2011-09-19 09:12
[x]
ERG -1,40% 42,20 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.