wg mnie wart. ksiegowa spółki to ok. 1,60
a gdzie jestesmy?
aby mówić o faktycznym wzroscie to min.okolo 2 zł
pewnie firma skupuje swoje akcje stad ten "wzrost", rownie dobrze niedlugo moze byc znowu dół... wiec chłodnym spojrzeniem na to patrze... pzdr.