Maly + jednak dla Erg, powod: cwanie przy "kolorze czerwonym" Erg sie wyróznił i skoczył wysoko w rankingu. To swietna okazja aby zaistniec i sie udalo
Co do ceny, obecne wzrosty na Erg to nie zakupy Kowalskiego tylko "grubej ryby", a nikt przy zdrowych zmyslach nie lokuje kilkaset tys zl na marny zarobek...
Wniosek: Erg ma potencjal, jest dobra spolka i w koncu zarzad wzial sie do roboty
2 zł wydaje sie na wyciagniecie reki, oczywiscie moga byc po drodze male spadki.
Pzdr tych co tez mieli dosc marazmu i spadkow, gielda uczy pokory i nie od razu Rzym zbudowano. Emocje na bok. Erg ma potencjal aby byc hitem 2011-2012, szczegolnie jak wszystko na czerwono... p.s. moze byc pod koniec roku rajd swietego Mikołaja (przejecie)...