Forum giełdowe spółki EKO EXPORT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Koniec sierpnia witamy 4.5 zł za akcję ~Frikas 6 2020-08-24 09:24
A to co ??? ~Zeus 6 2020-08-22 18:18
Moja analiza spółki kotowskiw 1 2020-08-22 16:40
AT ~bob 2 2020-08-22 14:13
co to bylo ~tomek 3 2020-08-22 07:11
Tak dla przypomnienia ~Oko 12 2020-08-21 10:47
Cisza przed burza ~Edon 3 2020-08-20 15:06
obrot ~stefan 4 2020-08-19 13:49
RADIO kabanos ~mar 27 2020-08-19 08:56
Apel! ~Andrzej 32 2020-08-18 13:39
wyglada obiecujaco ~bobal 20 2020-08-18 13:34
Swojak, mój tygrysi nos mi podpowiada - uciekaj. W sprawozdaniu za q1/2 kristofer58 4 2020-08-18 13:33
Odwrócona głowa z ramionami foratan 35 2020-08-18 08:57
Foratan-stosujesz pastę do zębów fortran? ~kabanos 3 2020-08-17 19:14
Niby rozumiem, ale nie do końca... foratan 10 2020-08-17 12:27
Obroty jakich dawno nie było... irek_air 2 2020-08-17 09:04
Analiza techniczna EKO Export SA (EEX) przed sesją 26-04 ~okey 11 2020-08-16 22:05
Ciekawy artykuł. ~Robert 10 2020-08-14 16:44
Fundamentalnie homotopy 3 2020-08-14 16:43
Handel zamarł ~kikiposz 1 2020-08-14 09:45
OBRONA ~arek 1 2020-08-14 06:11
Ale dobrałem uuuułłiiii ~gruby 18 2020-08-13 22:23
Apel Nr2! ~Oko 9 2020-08-13 16:40
Magazynowanie i transport ~jas 20 2020-08-12 21:26
Niejaki foratan lider latryny i znawca standardów rachunkowości ~Marko 22 2020-08-12 20:05
Dzisiaj zabraliście ~Zeus 8 2020-08-12 19:41
Dokupiłeś foratan czy juz masz dosyć kupowania tak drogo ~kabanos 8 2020-08-12 13:34
100 tysięcy nowych rachunków zobowiązuje. foratan 8 2020-08-12 11:54
Zaufaliśmy, kupiliśmy a to leci w dół ~kabanos 2 2020-08-11 21:54
GOLD 2000 usd po raz pierwszy ~revi 3 2020-08-11 21:34
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.