| Koniec sierpnia witamy 4.5 zł za akcję | ~Frikas | 6 | 2020-08-24 09:24 |
| A to co ??? | ~Zeus | 6 | 2020-08-22 18:18 |
| Moja analiza spółki | kotowskiw | 1 | 2020-08-22 16:40 |
| AT | ~bob | 2 | 2020-08-22 14:13 |
| co to bylo | ~tomek | 3 | 2020-08-22 07:11 |
| Tak dla przypomnienia | ~Oko | 12 | 2020-08-21 10:47 |
| Cisza przed burza | ~Edon | 3 | 2020-08-20 15:06 |
| obrot | ~stefan | 4 | 2020-08-19 13:49 |
| RADIO kabanos | ~mar | 27 | 2020-08-19 08:56 |
| Apel! | ~Andrzej | 32 | 2020-08-18 13:39 |
| wyglada obiecujaco | ~bobal | 20 | 2020-08-18 13:34 |
| Swojak, mój tygrysi nos mi podpowiada - uciekaj. W sprawozdaniu za q1/2 | kristofer58 | 4 | 2020-08-18 13:33 |
| Odwrócona głowa z ramionami | foratan | 35 | 2020-08-18 08:57 |
| Foratan-stosujesz pastę do zębów fortran? | ~kabanos | 3 | 2020-08-17 19:14 |
| Niby rozumiem, ale nie do końca... | foratan | 10 | 2020-08-17 12:27 |
| Obroty jakich dawno nie było... | irek_air | 2 | 2020-08-17 09:04 |
| Analiza techniczna EKO Export SA (EEX) przed sesją 26-04 | ~okey | 11 | 2020-08-16 22:05 |
| Ciekawy artykuł. | ~Robert | 10 | 2020-08-14 16:44 |
| Fundamentalnie | homotopy | 3 | 2020-08-14 16:43 |
| Handel zamarł | ~kikiposz | 1 | 2020-08-14 09:45 |
| OBRONA | ~arek | 1 | 2020-08-14 06:11 |
| Ale dobrałem uuuułłiiii | ~gruby | 18 | 2020-08-13 22:23 |
| Apel Nr2! | ~Oko | 9 | 2020-08-13 16:40 |
| Magazynowanie i transport | ~jas | 20 | 2020-08-12 21:26 |
| Niejaki foratan lider latryny i znawca standardów rachunkowości | ~Marko | 22 | 2020-08-12 20:05 |
| Dzisiaj zabraliście | ~Zeus | 8 | 2020-08-12 19:41 |
| Dokupiłeś foratan czy juz masz dosyć kupowania tak drogo | ~kabanos | 8 | 2020-08-12 13:34 |
| 100 tysięcy nowych rachunków zobowiązuje. | foratan | 8 | 2020-08-12 11:54 |
| Zaufaliśmy, kupiliśmy a to leci w dół | ~kabanos | 2 | 2020-08-11 21:54 |
| GOLD 2000 usd po raz pierwszy | ~revi | 3 | 2020-08-11 21:34 |