| Wskaźniki | ~Edon | 11 | 2020-09-04 12:41 |
| Ta spółka trąci z daleka | ~Pedryczny | 3 | 2020-09-04 10:13 |
| IPN bata temat ! | ~QoZa | 4 | 2020-09-03 18:33 |
| Fatalne wieści dla dla akcjonariuszy Eko Exportu | ~QoZa | 11 | 2020-09-03 15:22 |
| Wniosek o upadlosć ! | ~Daro | 9 | 2020-09-02 23:15 |
| Tiry z EKO wręcz płyną przez granice- Kto twierdzi inaczej KŁAMIE | swój | 3 | 2020-09-02 23:12 |
| Krach na akcjach !! Zerwany łańcuch dostaw ? | ~QoZa | 8 | 2020-09-02 16:01 |
| Zawracaja tiry !! | ~Daro | 6 | 2020-09-02 12:50 |
| To wszystko trollowanie | ~gruby | 8 | 2020-09-02 12:03 |
| Rosjanie a upadek EEX ? | ~QoZa | 3 | 2020-09-02 08:59 |
| Dlaczego hejterzy z czubkolandi przestali nadawać? | ~orzeszek | 5 | 2020-09-01 17:11 |
| Czarne chmury nad EEx | ~QoZa | 10 | 2020-09-01 16:32 |
| Wyprzedzanie faktów ? | ~QoZa | 2 | 2020-09-01 15:03 |
| Kłopoty Eko Exportu! | ~Tola | 18 | 2020-09-01 14:46 |
| Niedlugo sroga korekta | arkadiusz023 | 2 | 2020-08-31 22:49 |
| Awans EEx a ING | ~QoZa | 3 | 2020-08-31 16:27 |
| No to po wakacjach witam wszystkich po powrocie | ~rambo | 10 | 2020-08-29 19:26 |
| Brawo QoZa | ~Darko | 6 | 2020-08-28 17:56 |
| sierpien miesiacem EEX | ~zbysio | 8 | 2020-08-28 09:01 |
| rambo wrócił z wakacji | ~Tiktak | 3 | 2020-08-27 18:41 |
| Skubia eex:) | ~wirt | 5 | 2020-08-27 12:01 |
| Jeszcze 5% | ~Zeus | 1 | 2020-08-27 01:01 |
| Leci mega info!! | ~Daro | 8 | 2020-08-27 00:59 |
| Podbitka przed wrześniowa sprawą w trzecim wniosku o upadłość? | ~Reni | 3 | 2020-08-26 14:22 |
| SŁUPY GERDY MAJĄ MOKRO | ~stein11 | 2 | 2020-08-26 08:47 |
| Już czas! | homotopy | 1 | 2020-08-25 14:46 |
| A rura już je? | ~Andrzej | 7 | 2020-08-25 13:11 |
| Zarząd Gerda Broker aresztowany !!! | ~revi | 8 | 2020-08-25 12:38 |
| Skup | ~smerf | 3 | 2020-08-25 11:17 |
| A tymczasem w CTE | ~john_1 | 1 | 2020-08-24 20:19 |