|
Gdzie jest prorok fortepian/anzejek
|
~kabanos
|
3
|
2020-09-14 16:16
|
|
Gruby zezmawał
|
~Daro
|
5
|
2020-09-14 15:50
|
|
Wiecie że to wszystko pic na wodę
|
~gruby
|
2
|
2020-09-14 15:27
|
|
Na mieście mówią...
|
~Andrzej
|
3
|
2020-09-14 15:26
|
|
Nie ma przesłanek do upadłości
|
~Sm8k
|
10
|
2020-09-14 15:22
|
|
oficjalnie wyrok w piatek, EEX nie jest bankrutem, co oczywiste bylo.
|
~o0of
|
1
|
2020-09-14 15:15
|
|
Dzisiaj chyba pkc....
|
irek_air
|
1
|
2020-09-14 14:40
|
|
Wracamy na 7 zl niedługo.
|
~Grzegorz
|
6
|
2020-09-14 14:24
|
|
po wynikach za 2 kw wskaznik c/z 9
|
~roberto
|
3
|
2020-09-14 13:25
|
|
Służby specjalne kolejny artykuł !
|
~Daro
|
6
|
2020-09-14 13:18
|
|
Rozprawa w sądzie ustalona na 14 września !!
|
~Róża
|
27
|
2020-09-13 10:44
|
|
Napisałem..
|
kristofer58
|
10
|
2020-09-12 09:35
|
|
Audyt
|
~Daro
|
10
|
2020-09-12 08:24
|
|
Jutro czy pojutrze 4zł?
|
~Mirrek
|
4
|
2020-09-11 11:22
|
|
Służby specjalne o Eko Exporcie !!!
|
~QoZa
|
22
|
2020-09-11 09:06
|
|
Bez infa nie szarpniemy wysoko
|
~gruby
|
13
|
2020-09-10 20:02
|
|
Wczoraj słyszałem wycie hejterów.
|
foratan
|
23
|
2020-09-08 20:49
|
|
Fortepian czyli andzejek
|
~Oko
|
2
|
2020-09-08 20:09
|
|
Trzecie podejście...
|
foratan
|
4
|
2020-09-08 16:06
|
|
Dokupione dla...
|
~kabanos
|
13
|
2020-09-08 15:23
|
|
Akcje w silnych rękach a,
|
~Oko
|
7
|
2020-09-08 15:03
|
|
Zajęcie rachunków bankowych na poczet długów !!!
|
~QoZa
|
9
|
2020-09-08 14:17
|
|
Balkuny wyprzedaja akcje ?
|
~Darko
|
1
|
2020-09-08 12:33
|
|
zyskowność
|
~kabanos
|
2
|
2020-09-08 12:32
|
|
chyba nie wierzycie w upadłość ?!
|
~mk_gda_to_gnida
|
4
|
2020-09-08 08:31
|
|
wyjaśni mi ktoś
|
~WD40
|
4
|
2020-09-07 13:31
|
|
EEX nie płaci zobowiązań?
|
~Daro
|
3
|
2020-09-07 11:17
|
|
Info w sprawie upadłości Eko Exportu !!!
|
~QoZa
|
10
|
2020-09-07 09:55
|
|
Cenospheres Trade & Engineering S.A. (CTE)
|
~nowy
|
2
|
2020-09-07 08:08
|
|
Co robić?Kupione po 6.40
|
~Patryk
|
7
|
2020-09-05 09:33
|