Forum giełdowe spółki EKO EXPORT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gdzie jest prorok fortepian/anzejek ~kabanos 3 2020-09-14 16:16
Gruby zezmawał ~Daro 5 2020-09-14 15:50
Wiecie że to wszystko pic na wodę ~gruby 2 2020-09-14 15:27
Na mieście mówią... ~Andrzej 3 2020-09-14 15:26
Nie ma przesłanek do upadłości ~Sm8k 10 2020-09-14 15:22
oficjalnie wyrok w piatek, EEX nie jest bankrutem, co oczywiste bylo. ~o0of 1 2020-09-14 15:15
Dzisiaj chyba pkc.... irek_air 1 2020-09-14 14:40
Wracamy na 7 zl niedługo. ~Grzegorz 6 2020-09-14 14:24
po wynikach za 2 kw wskaznik c/z 9 ~roberto 3 2020-09-14 13:25
Służby specjalne kolejny artykuł ! ~Daro 6 2020-09-14 13:18
Rozprawa w sądzie ustalona na 14 września !! ~Róża 27 2020-09-13 10:44
Napisałem.. kristofer58 10 2020-09-12 09:35
Audyt ~Daro 10 2020-09-12 08:24
Jutro czy pojutrze 4zł? ~Mirrek 4 2020-09-11 11:22
Służby specjalne o Eko Exporcie !!! ~QoZa 22 2020-09-11 09:06
Bez infa nie szarpniemy wysoko ~gruby 13 2020-09-10 20:02
Wczoraj słyszałem wycie hejterów. foratan 23 2020-09-08 20:49
Fortepian czyli andzejek ~Oko 2 2020-09-08 20:09
Trzecie podejście... foratan 4 2020-09-08 16:06
Dokupione dla... ~kabanos 13 2020-09-08 15:23
Akcje w silnych rękach a, ~Oko 7 2020-09-08 15:03
Zajęcie rachunków bankowych na poczet długów !!! ~QoZa 9 2020-09-08 14:17
Balkuny wyprzedaja akcje ? ~Darko 1 2020-09-08 12:33
zyskowność ~kabanos 2 2020-09-08 12:32
chyba nie wierzycie w upadłość ?! ~mk_gda_to_gnida 4 2020-09-08 08:31
wyjaśni mi ktoś ~WD40 4 2020-09-07 13:31
EEX nie płaci zobowiązań? ~Daro 3 2020-09-07 11:17
Info w sprawie upadłości Eko Exportu !!! ~QoZa 10 2020-09-07 09:55
Cenospheres Trade & Engineering S.A. (CTE) ~nowy 2 2020-09-07 08:08
Co robić?Kupione po 6.40 ~Patryk 7 2020-09-05 09:33
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.