Ile dziś na plusie i wątek usunięty przez mafię która rządzi i dzieli na tym forum,tylko ich hejt się liczy,do czego to doszło,kurs na Eko to druga wielka manipulacja.Pozdrawiam cierpliwych i wytrwałych.Szulernia też chce zarobić i kurs pójdzie do góry.PS. Nie oddawać za bezcen.