Forum giełdowe spółki EKO EXPORT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowy udziałowiec w EEx !!! ~Darko 11 2020-10-13 22:53
Dobieram ~ja 4 2020-10-13 20:55
Obudźcie mnie przy 10 PLN ~asdf 4 2020-10-13 17:20
3,60 ??? Gwiazdka w październiku ~asdf 1 2020-10-13 10:28
EkoExport po 3,60 ~asdf 1 2020-10-13 10:27
strata z raportu ~Fanpan 8 2020-10-12 11:59
Nowe info ~Cwany 1 2020-10-12 08:49
nie jest dobrze ~Uzzo 2 2020-10-09 10:38
Ciekawy tekst.... irek_air 4 2020-10-09 10:15
Największe zamówienia w historii spółki ! ~QoZa 12 2020-10-09 10:06
Wszyscy oddali? ~asdf 2 2020-10-09 08:49
EEX i PBG najgorsze akcje na GPW ~Róza 5 2020-10-08 17:10
Pozycja zamknięta. Nareszcie. ~ania 4 2020-10-08 13:40
Zapraszam na PCC EXOL ~Jud 1 2020-10-08 11:26
Ładnie Eko odbija.Czy już czas na zakupy? ~Krzyś 13 2020-10-08 10:53
Oni stają się NIEWYPŁACALNI ~kabanos 10 2020-10-08 10:04
DENKO się ZERWAŁO !!! ~Ziom 10 2020-10-08 07:46
Millennium + 5,96 % Pewny zysk ! ~ella 1 2020-10-06 16:10
LUDZIE GDZIE WY MACIE ROZUM ?? MYŚLEĆ CHOĆ TROCHĘ !! ~czwartek 21 2020-10-05 22:46
Bardzo dobre wyniki i ogromne możliwości wzrostu! ~Kacper 4 2020-10-05 08:19
eex ~akcjonariusz 17 2020-10-04 02:45
czy szczury już wieją z titanica ? ~revi 2 2020-10-02 21:31
Złoty krzyż moi mili ~PCNPD 8 2020-10-02 21:27
To ja wywaliłem dzisiaj 10 tys PKC i żałuje że tak mało ~RE 6 2020-10-02 17:24
Sąd się pośpieszył? ~Andrzej 2 2020-10-02 16:58
no comments my stable boy. foratan 6 2020-10-02 16:53
bakuny się już z tego nie wygrzebią !! ~revi 13 2020-10-02 13:21
a to był tylko suchar od Dziedzica i Bakuna ~Andrzej 1 2020-10-02 13:09
Pora zaliczyć zeta ~Zeus 11 2020-10-02 09:35
Ale lanie się szykuje.... ~qs 2 2020-10-02 09:02
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.