| Nowy udziałowiec w EEx !!! | ~Darko | 11 | 2020-10-13 22:53 |
| Dobieram | ~ja | 4 | 2020-10-13 20:55 |
| Obudźcie mnie przy 10 PLN | ~asdf | 4 | 2020-10-13 17:20 |
| 3,60 ??? Gwiazdka w październiku | ~asdf | 1 | 2020-10-13 10:28 |
| EkoExport po 3,60 | ~asdf | 1 | 2020-10-13 10:27 |
| strata z raportu | ~Fanpan | 8 | 2020-10-12 11:59 |
| Nowe info | ~Cwany | 1 | 2020-10-12 08:49 |
| nie jest dobrze | ~Uzzo | 2 | 2020-10-09 10:38 |
| Ciekawy tekst.... | irek_air | 4 | 2020-10-09 10:15 |
| Największe zamówienia w historii spółki ! | ~QoZa | 12 | 2020-10-09 10:06 |
| Wszyscy oddali? | ~asdf | 2 | 2020-10-09 08:49 |
| EEX i PBG najgorsze akcje na GPW | ~Róza | 5 | 2020-10-08 17:10 |
| Pozycja zamknięta. Nareszcie. | ~ania | 4 | 2020-10-08 13:40 |
| Zapraszam na PCC EXOL | ~Jud | 1 | 2020-10-08 11:26 |
| Ładnie Eko odbija.Czy już czas na zakupy? | ~Krzyś | 13 | 2020-10-08 10:53 |
| Oni stają się NIEWYPŁACALNI | ~kabanos | 10 | 2020-10-08 10:04 |
| DENKO się ZERWAŁO !!! | ~Ziom | 10 | 2020-10-08 07:46 |
| Millennium + 5,96 % Pewny zysk ! | ~ella | 1 | 2020-10-06 16:10 |
| LUDZIE GDZIE WY MACIE ROZUM ?? MYŚLEĆ CHOĆ TROCHĘ !! | ~czwartek | 21 | 2020-10-05 22:46 |
| Bardzo dobre wyniki i ogromne możliwości wzrostu! | ~Kacper | 4 | 2020-10-05 08:19 |
| eex | ~akcjonariusz | 17 | 2020-10-04 02:45 |
| czy szczury już wieją z titanica ? | ~revi | 2 | 2020-10-02 21:31 |
| Złoty krzyż moi mili | ~PCNPD | 8 | 2020-10-02 21:27 |
| To ja wywaliłem dzisiaj 10 tys PKC i żałuje że tak mało | ~RE | 6 | 2020-10-02 17:24 |
| Sąd się pośpieszył? | ~Andrzej | 2 | 2020-10-02 16:58 |
| no comments my stable boy. | foratan | 6 | 2020-10-02 16:53 |
| bakuny się już z tego nie wygrzebią !! | ~revi | 13 | 2020-10-02 13:21 |
| a to był tylko suchar od Dziedzica i Bakuna | ~Andrzej | 1 | 2020-10-02 13:09 |
| Pora zaliczyć zeta | ~Zeus | 11 | 2020-10-02 09:35 |
| Ale lanie się szykuje.... | ~qs | 2 | 2020-10-02 09:02 |