Wy narzekacie i płaczecie a ja dobieram.
Zwiększyłem stan z 12 000 na 18 700 sztuk akcji.
Mój jedyny błąd polega tylko i wyłącznie na pazerności i jak były podbitki na 6-7 zł, to sprzedawałem raptem 3-5 tys. akcji i jak tylko trochę spadły to odkupywałem licząc na dalsze wzrosty.
Przy takiej ilości akcji smiało będę sprzedawał te 5 tys akcji po 6-7 zł i czekał aż spadną na 3-4 zł aby odkupić. 2-3 kółka w roku dadzą parę groszy.
Bazę tj. 15 koła trzymam na wyższe poziomy rzędu 15-20zł/sztuka.