Forum giełdowe spółki EKO EXPORT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pisać do CBA ~Różą 4 2020-10-20 11:12
czyzby było napompowane na maxa ~macrone 2 2020-10-20 09:51
Gzie są pieniądze spółki? ~Różą 12 2020-10-20 09:37
Kolejna pseudo analiza za milion ? ~Różą 9 2020-10-19 21:04
Spokojnie wszyscy wyjdziecie na zero... ~Andrzej 3 2020-10-19 20:49
Hortico ! ~ChudyJanuary 2 2020-10-19 19:57
makler nr 1 ~Mateu 1 2020-10-19 18:24
Rodzina vs. partia wiodąca - modele zarządzania ~Andrzej 13 2020-10-19 15:18
Bank podłączył KROPLÓWKĘ trupowi a kurs... kristoffer58 12 2020-10-19 12:05
Na walnym które będzie niebawem porozmawiamy swój 42 2020-10-17 15:40
Eko walczy ze średnią Bollingera na D. foratan 21 2020-10-16 16:43
Szalala zabawa trwa foratan 8 2020-10-16 16:30
RSI wbite w glebę jak i sam kurs, MACD już puszcza oczko. ~asdf 6 2020-10-16 14:57
Jakim cudem bankrut dostał kredyt i kolejne zamówienia? ~Ciekawy 1 2020-10-16 14:41
Niewiele trzeba do wygenerowania sygnałów kupna ~asdf 2 2020-10-16 10:55
Spekuła się pospieszyła z wyjściem ~asdf 1 2020-10-16 10:52
To było niefajne ~gruby 5 2020-10-16 10:19
Latryna jest kochana ~Ziom 1 2020-10-16 10:00
Dobre info ~pierwszy 4 2020-10-16 09:55
Czy w czerwonej strefie wolno pisać na forum? foratan 5 2020-10-15 21:48
Trolle dostali kredyty jakim cudem? ~Ciekawy 3 2020-10-15 17:21
Wszystko jest super ~gruby 1 2020-10-15 16:03
Gwarancja udzielona przez Bank Gospodarstwa Krajowego ~xxx 1 2020-10-15 15:38
Dlaczego nie spada ~ja 5 2020-10-15 15:15
7 czerwonych róż ~asdf 1 2020-10-15 12:37
Straty narastają lawinowo. ~Różą 1 2020-10-15 09:24
To zaczynamy... irek_air 29 2020-10-15 08:15
Kiedy wreszcie ta emisja.Potrzebne zwołanie walnego? ~Fafik 6 2020-10-14 22:44
Zenon Komar - lektura ~Gonera 14 2020-10-14 06:50
EEx zamiast covid-owych!! ~Dar 2 2020-10-13 22:58
[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.