witam zatwardziały akcjonariat
mam 53 lata, syn 25
od 2,3 lat zgłębia lektury związane z giełdą
i teraz do rzeczy
na podstawie treści lektury j.w. mówi ,że na Eko np. mamy dwuletnią konsolidację w zakresie 2,6- 7xxx
natomiast nie jest w stanie oszacować jej końca
po części mogę się z nim zgodzić
mnie natomiast nurtuje zasadnicze pytanie
o kierunek wybicia i szacowany jego zasięg
będę wdzięczny za wyważone odp.