Jak wyzaj, obserwuje dziskejsza sesje i zauważam że ktoś usilnie cały czas spycha kurs poniżej 70, wydaje mi się że to takie sztuczne tworzenie legendy pod analizę techniczną i próba wmówienia że teraz mamy ograniczenie na górze na 70 i tylko w dół. Mam nadzieję że dzisiaj zamkniemy powyżej 70 bo są ku temu okolicznosci