Panowie i Panie nie czytajcie tych komentarzy (jedni że wystrzeli, drudzy że dzida w dół). Pomyślcie na spokojnie.
1. Nie po to grubsony kupowały pół roku temu po 155zł żeby pozwolić sobie na stratę ponad połowę z aktywów.
2. Przypuszczam, że aktualny akcjonariat to w większości Ci co kupowali od 60zł w zwyż. Myslę że ci co kupowali koło 30-40zł już dawno na górce sprzedali akcje. Tak więc nawet jak to pociągnie w dół do 60 to myślę, że chętnych na sprzedaz nie będzie. jestem pewien.
3. Inwestycja w Data to nie jest inwestycja w zysk, bo tego długo tu nie będzie, to jest inwestycja w know-how, pozycje rynkową, jakość i brand. I być może to się kłóci z filozofią i podstawami inwestowania kapitałowego ale w tym przypadku tak jest. Dla tej spółki nie jest ważny wynik finansowy a dalsze kontrakty.
Tak więc sprzedawajcie, słuchajcie dobrych duszków podpowiadaczy, że dzida......