Ha ha żartowałam. Przecież ta firma nie ma nawet grosza zysku. Inflacja 14% to czysta utrata wartości dla akcjonariuszy. Już nawet lokaty płacą po 5-7%. Datawalk nie dość, że spada to drenuje kapitał akcjonariuszy bo nic nie płaci. Wszyscy czekają na mityczne przejęcie ale przecież czasy taniego pieniądza się skończyły i liczy się zysk. Kto będzie chciał przyjąć spółkę bez zysków? Ha ha ale was ubrali w te bajeczki. Ilu jeszcze wyznawców wieży w Datawalk? KIEDY KOLEJNA EMISJA tj rozwodnienie + inflacja HA HA HA